אם הגעת לכאן עכשיו, כנראה נפגשנו ברחבי הרשת או במרחבי פרשביז בארץ או בעולם.. כיף שהגעת! ריכזנו כאן עבורך את מגוון האפשרויות להמשך הדרך שלך אתנו. נשמח להיפגש שוב!

הכי מרתק, הכי מפנק

מתנה שניתן לפתוח שוב ושוב במהלך ההתפתחות העסקית שלך איתנו, והיא תגיע אליך ישירות למייל. הרצאה לבחירתך ממגוון תכנים שימנפו את המציאות העסקית שלך, בהם: 8 מודלים בחשיבה המצאתית, אלמנטים שיאפשרו לך לעבוד חכם במקום קשה, להיות העסק היצירתי שכולם מדברים עליו ועוד.. כל שעליך לעשות זה ללחוץ כאן על הכפתור ולבחור.

הספר "היזמים החדשים" הספר שקורה לך

יזמות כבר מזמן פרצה את גבולות המגרש העסקי והפכה להיות תודעה, צורת חשיבה, תנועה חדשה… "היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים, שממציאים את חוקי המשחק והופכים את העולם למגרש המשחקים הרב- מימדי, הפרטי שלהם.

עכשיו יש לך אפשרות לקחת את הספר הזה לידיים והוא ילווה אותך צעד צעד דרך חוקי המשחק, המונחים והאפשרויות של העולם החדש, ההזדמנויות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש כדי לחיות אותו. הספר יפתח בפניך רעיונות מעמיקים ומרתקים באופן ברור ופשוט ליישום, ויחשוף בפניך תכנים מעוררי מחשבה; סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח בשילוב דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מהארץ ומהעולם- על הדרך בה הם מיישמים את עקרונות העולם החדש בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית.

"היזמים החדשים" הוא ספר שקורא אותך ושקורה לך… פותח צוהר לעולם מושגים ורעיונות שאנו מאמינים שימצאו במהירות את דרכם לחייך האישיים והמקצועיים ויחוללו בהם את השינוי שרצית.

המשחק בגרסה הביתית

שאלתם, ביקשתם, רציתם, רצינו, עשינו! 
אנחנו ממש ממש שמחים ונרגשים להודיע שהגיע מלאי חדש של גרסת פרשביז ביתית! 
ייצרנו כמות מוגבלת של כמה מאות יחידות של גרסה ביתית של המשחק. כדי שתוכלו לשחק עם הילדים, משפחה, חברים וקולגות.
במשך השנים האחרונות קיבלנו מאות פניות ממשתתפי סדנאות, קוראי הספר, נוכחים בהרצאות ועוד ועוד, מתי אפשר יהיה לקנות את המשחק הביתה. אז עכשיו, אפשר!  

המשחק של העולם החדש. 
הגרסה הביתית מגיעה עם אופציות משחק מגוונות כדי שתוכלו לשחק בכל מיני רמות.
כרגע יש כמות מוגבלת, אז הקפידו להזמין בהקדם .
יאללה.  Changing the world one game at a time! 

סדנה מבוססת משחק FreshBiz פיתוח חשיבה יזמית

מפגש קצר סביב משחק יזמות מרתק, המדמה סימולציה של סביבה עסקית בחברת אנשים מעניינים, יביא אותך לזהות דפוסי חשיבה, להטמיע עקרונות יזמיים, לאמץ כלים מידיים ולפעול בכמה מישורים, או במילים אחרות – לפתח מיינסט ליצירת מגרש המשחקים הפרטי שלך בעסקים ובחיים, תוך כדי המשחק.

המשחק שמבוסס על חוקיות שונה מכל משחק לוח שהכרת, יביא אותך להשתמש בהעזה וביצירתיות הטמונים בך ליצירת שיתופי פעולה, זיהוי הזדמנויות, מינוף וניהול נכון של המשאבים העומדים לרשותך, והכול בדרך חווייתית שתגרום לך לפתיחות מחשבתית ושינוי פרספקטיבה בכל מהלך, מחדש.

עשרות אלפי שחקני FreshBiz Game שכבר ישבו סביב שולחנות המשחק ברחבי העולם, מספרים שסדנת המשחק וצורת החשיבה שהיא מטמיעה, ממשיכות להתפתח שבועות לאחר מכן ולהשפיע על החיים העסקיים והפרטיים, המקבלים תפנית חדשה כתוצאה מדרכי התנהלות, שפה ודפוסים חדשניים. 

תאריכי הסדנאות :   12.2.20

כנס "ארכיטקטורה עסקית" 28.1.2020

ממש עם תחילתה של שנה חדשה והעשור הכי משמעותי, מהיר, חדשני ובלתי צפוי
זה הזמן לבנות את המבנה העסקי החזק והגמיש ביותר שאפשר!
ארכיטקטורה עסקית חכמה, וגמישות מחשבתית מפותחת, הם החומרים מהם עומדים להיות בנויים העסקים היציבים ביותר של העשור החדש.

את כל הנושאים שאתם כביכול כבר מכירים כגון: מוצרים, קהלים,
מודל עסקי, מיתוג ומסע הלקוח, נארוז לארכיטקטורה מלאה,
עם מבנה והקשרים ברורים, ובראייה יצירתית.

בית ציוני אמריקה. 28.1.2020. 9:00-13:00 

סדנה פרשביז אתונה - מיתולוגיה 2.0

FreshBiz Athens – Mythology 2.0
20 בעלי עסקים, 5 ימים, מלון מפנק אחד בחוויה אחת בלתי נשכחת ומעוררת חושים של למידה, גילוי וחקירה, תודעה, יזמות, נטוורקינג והרבה מאוד כיף עם אנשים מעניינים ותכנים מרתקים.פרשביז אתונה היא סדנה מרחיבת אופקים, מעוררת השראה ומפתחת צורת חשיבה. במהלך התכנית נדבר על פילוסופיה, חשיבה רשתית, Storytelling, מיתולוגיה יוונית, חשיבה ביקורתית דרך מנעד תכנים רחב ומפתיע במצגות מעיפות, סיור גרפיטי, טברנות לקינוח, ואפילו מרוץ למיליון- ועוד הרבה אמממ… טוב, מותר לנו לשמור כמה הפתעות לאתונה…
 
הסדנה מתקיימת בין האריכים 19-23 במרץ 2020

מפגשי העשרה עם רונן - Spoken Posts

מפגשי ספוקן פוסטס, הם מפגשי סלון אינטימיים של שיחה פתוחה ומעמיקה על פוסטים שנכתבו ע"י רונן במהלך התקופה האחרונה.

במפגשים שהתקיימו בחודשים האחרונים, צללנו יותר לעומק בנושאים שונים ומגוונים של פילוסופיה עסקית, בעקבות פוסטים כמו "האלגוריתם של ההצלחה" , "חוכמתו של שרלוק הולמס והעסק שלכם", "יצירתיות וחשיבת רשת", "אינטואיציה" ועוד. 

כל פוסט כזה מביא עולם ומלואו, שמושך לצלול פנימה אל שיח מרתק של כמה שעות, וזה בדיוק מה שקורה במפגשים, באווירה טובה, מעשירה ומהנה. בכל מפגש מסביר רונן את הפוסט הנבחר לעומקו בשילוב דוגמאות- מה שמתפתח לדיון חופשי וזורם בין משתתפי המפגש. מעין חוויית Dead Poets Society של פילוסופיה עסקית… קפה?