.

סדנה אינטרנטית שתניע אתכם מיד לפעולה!

10 מפגשים של שעתיים שמלאות בתוכן חדשני, כלים לשיפור במיומנויות הכי חשובות לבעלי עסקים, דוגמאות מגניבות מהעולם, עקרונות ומודלים לחשיבה יצירתית, שילוב עולמות תוכן עסקיים, מעשיים ותודעתיים, באווירה של כיף ויצירה. 

האקדמיה הדיגיטאלית ליזמות שמאגדת בתוכה את התכנים הכי חדים, הרעיונות הכי מעוררים, הסשנים הכי  מרגשים מסדנאות חו"ל שלנו,
ואנו מעבירים לכם אותם בפורמט דיגיטלי, כך שתוכלו ללמוד בטרנינג ולהיות מוכנים לזנק עם העסק שלכם במהירות ובפשטות ברגע שתחליטו להתחיל להאיץ.

סיליבוס - 10 המפגשים  - "דיגיטל סוהו" :

עסק רב מימדי
בעסקים של העולם החדש יש 14 מימדים!!! שעובדים בצורה מסונכרנת כאשר בכל אחד מהם אנחנו עושים התפתחות, שינוי, מביאים את היצירתיות שלנו לידי ביטוי,וגם מרווחים כסף, כמובן! זה הרבה מעבר ל-3 המימדים של מכירות, שיווק וכסף... נדבר על כל המימדים שאתם רוצים להכיר ולהתמקד בהם בעסק שלכם, כדי לייצר מנוע של צמיחה וחיוניות.

בתום השעור: יהיה לך את רשימת 14 המימדים, כלי מדידה כדי להבין היכן מיקומך בכל מימד + השאלות שצריך לתת עליהן את הדעת כדי ליצור עסק רב-מימדי.

 אזור המונופול שלי
יש כזה וזה לא קשור לתחרות או שליטה, בדיוק להיפך! הבנה נכונה של אזור המונופול שלכם היא הבסיס להצלחה העסקית שלכם. כאשר אתם פועלים בתוך "אזור מונופול" נעלמות שאלות על מתחרים והתנגדויות של מחירים, ומופיעה מציאות של בחירת הלקוחות המדוייקים עבורכם, ותנועה שהיא ביטוי עצמי מיטבי וייחודי שלכם.

בתום השיעור: יהיה לך סדרת שאלות שיעזרו לך למצוא את אזור המונופול הפרטי שלך + כלי להגדרת קהל יעד שהכי טוב לך לעבוד איתו + סרטון הסבר למציאת הנרטיב הנשמתי שלך.

חדשנות ויצירתיות 
בעולם המשתנה והממהר של היום עסקים שלא ייישמו חדשנות ויצירתית, פשוט לא ישרדו. העסקים שמיישמים חדשנות ויצירתיות בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות, הם העסקים שישגשגו עוד שנים רבות. במפגש נכיר את המיומנות של חשיבה חדשנית המצאתית ויצירתית.

בתום השיעור: יהיה לך גישה ל-9 מודלים בחשיבה המצאתית יצירתית שישמשו אותך ואת העסק שלך כדי ליצור את המוצר / השירות / השיווק שלך.

מינוף משאבים
יש 2 דברים שרוב בעלי העסקים מפספסים הם המשאבים העסקיים שכבר קיימים בעסק שלהם וההזדמנויות העסקיות שנקרות בדרכם, אלו בדיוק הדברים שעליהם נעבוד במפגש כדי להקפיץ את העסק שלכם למדרגה הבאה שלו.

בתום השיעור: יהיה לך כלי להבנת סוגי המשאבים שלך + מודל AC7 למיפוי משאבים וכתיבת תוכנית עבודה להצבת יעדים + יותר אומץ וכלים לעשות את הצעד בא שלך :)

ארכיטקטורה עסקית
היכולת לתכנן ולעצב את המבנים של העסקים שלכם כך שיתאימו למי שאתם, ללקוחות שלכם, ולחזון שלכם. ארכיטקטורה נכונה מייצרת זרימה נכונה בעסק, מאפשרת מתן שירות טוב יותר, וניהול עסקי חכם יותר. היא משפיעה על התזרים שלכם, על השיווק שלכם, ומכינה את העסק שלכם לצמיחה לשלב הבא.

בתום השיעור: יהיה לך מודל גרפי שיעזור לך לבנות את המבנה הנכון לעסק שלך + כלי שיאפשר לך לבדוק ולבנות מהלכים תומכי שיווק / פיתוח / מכירה + יכולת לתכנן את הקיבולת הנדרשת לעסק שלך.

שיתופי פעולה
רוב האנשים יודעים שצריך לשתף פעולה, בפועל 98% מהם נכשלים. הסיבה לכך היא שהם לא יודעים להתכונן אליהם ולשאול את השאלות הנכונות. במפגש נבין איך לעשות אותם נכון ועם מי ואיך נכון לך לעשות אותם כך שיקדמו את שני הצדדים. נכיר את הטעויות שתמיד מכשילות שיתוף פעולה טוב וגם נלמד איך לעשות תאום ציפיות נכון בין שני הצדדים.

בתום השיעור: יהיה לך כלים מדידים לבחון שיתופי פעולה טובים + שאלון הכנה לשיתוף פעולה שיחסוך לך הרבה בזבוז אנרגיה + הנחיות לתאום ציפיות עם הפרטנר שאיתו בכוונתך לעשות שיתוף פעולה פורה.

"שיווק היפסטרי"
אחרי שבנינו את מבנה העסק צריך להתחיל לצעוק אותו לעולם. איך? כמו שעושים את זה בעולם החדש. נבין את השינויים התרבותיים, החברתיים והכלכליים שמשפיעים על עולם השיווק החדש, ונספק לכם מודל שיעיף את השיווק שלכם לשלב הבא. נחשוף מגוון מהלכי שיווק שלנו ושל חברות מובילות בעולם. 

בתום השיעור : תהיה לך תפיסת שיווק שמתאימה לעולם החדש המשתנה + מודל שיווק שמורכב מ-3 מימדים שבאים מהעולם הטרנדי וברגע שמבינים אותם נכון התקשורת השיווקית הופכת לייחודית ובעלת חותמת אישית שהיא רק שלך.

 

פיזיקה והתפתחות אישית 
הגילויים החדשים בשדה הפיזיקה והמדע שהתרחשו בשנים האחרונות מאפשרים להתבונן על העולם שלנו מנקודת מבט חדשה, ולהבין טוב יותר את העולם שבפנים. נקיש מהעולם הפיזיקלי לעולם החומרי, העסקי והרוחני. אנו כבר נוכחנו לראות שדווקא הסשנים על "כיפוף זמן", "עיצוב זמן מרחב" ו "תנועה בשנוי" יצרו למשתתפים מרחבי הבנה חדשים שתורגמו לתוצאות ממשיות בעשייה העסקית.

בתום השיעור: יהיה לך הוכחה פיזיקלית שניתן להשפיע ולקצר זמנים + יכולת בריאת מציאות ראלית שנתמכת בתפיסה רוחנית תודעתית. 

איך לספר סיפור
נשפר ונרכיב מחדש את המסר שלכם. תלמדו איך לספר את עצמכם מחדש. נכיר מהן אבני היסוד להעברת מסר בדרך נכונה שתקדם את ה"למה" שלכם וגם נבין איך להניע לפעולה הנכונה. בסוף הסשן תבינו שכל מסר ניתן להעביר בדרך שלכם, גם אם נתקיל אתכם בתנאים "לא הגיוניים" ועדיין תנצחו את המשחק .

בתום השיעור: יהיה לך את 7 השלבים בבניית הסיפור של העסק שלך + הבנה איך להפוך את הלקוח לגיבור ויכולת לתקשר נכון את המשימה העסקית שלך.

חווית לקוח
בנינו את היסודות, העמקנו הבנה, בנינו מודלים, ייצבנו מבנים, וגם הכנסנו יצירתיות וחדשנות. עכשיו אפשר לעלות לשלב הכיפי והחוויתי שכל כך חשוב לעסק שלכם כי הוא שישאיר חותם משמעותי ביותר אצל הלקוחות שלכם, וגם יגרום להם לשווק אתכם גם מבלי שביקשתם. נסביר לעומק את עיקרון "מארג חווית החיים של הלקוח".

בתום השיעור: יהיה לך היכרות עם שלבי מסע הלקוח + המון דוגמאות לישום ובניית מסע לקוח משודרג + ההבנה שחוויה והצלחת הלקוחות שלך הם הכלי המכירתי הכי עוצמתי שיש לך.

כל שיעור כולל הרצאה מוקלטת, עמוסה בדוגמאות, רעיונות, חומר למחשבה וכלים שניתן להטמיע וליישם בעסק שלכם.
בכל שיעור תשמעו גם את השיחה עם המשתתפים ומתן תשובות על שאלות שבוודאי יתנו לכם עוד חומר רב להעמיק בו.

כל שיעור כולל גם שיעורי בית וכלים שיעזרו לך לחבר את תוכן השיעור לעסק שלך.

תאריך - שעה - מקום:

נפגשים ברשת - מהמחשב שלכם.

קישור וגישה לקורס המלא, ישלח אליך בהודעה פרטית ישירות למייל, עם הרשמתך.

המפגש התקיים אונליין במערכת זום, והוקלט כך שהכניסה אליו מרגישה כמו להיות במפגש עצמו.

 

עלות 10 מפגשים + 1 בונוס 
950 
 בלבד! + מע"מ 
* ניתן לשלם בעד 4 תשלומים.

 

מלאו פרטים כאן כדי להצטרף לקורס המלא!

 

איך תדעו אם זה מתאים לכם?

אם אתם רוצים להפוך את העסק שלכם למקום בו אתם יכולים לבוא לידי ביטוי מיטבי כך שיאפשר לכם לבנות את סגנון החיים שמתאים לכם.

אם אתם עומדים בקצב מהיר שגדוש בחומר משובח, רעיונות ודוגמאות מהיזמים המבריקים בעולם, ותפיסות מחשבתיות ששוברות את גבולות המותר והאפשר.

רק אם מתאים לכם ללמוד במסגרת שבה אתם הולכים לצחוק, ליהנות, לבנות ולהרכיב מחדש את העסק שלכם.

אם אתם מוכנים לעבור חווית למידה אחרת, גם כשזה בזום - תסמכו עלינו מניסיון זה מגניב, מרומם ומעיף את הסכך :-)

כל המשתתפים יקבלו במתנה סדנת אינטרנטית לבניית "מוצרימגניבים".

+ שיעורי בית וכלים לאורך התוכנית שיאפשרו לכם ליישם, לתעד, לארוז, ליצור תהליכים ולחזור תמיד לתכנים שעבדתם איתם.

זאת האקדמיה הכי לא פורמאלית שהייתם בה... אבל אם תקחו חלק, תיישמו בעסק שלכם, תפעלו ותעמיקו - תקבלו את התואר "היזמים החדשים של העידן החדש" 

ממתינים לכם,
רויטל פיזנטי  ורונן גפני

FreshBiz מובילה מגמה עולמית של פיתוח חשיבה יזמית המותאמת לעולם העסקים החדש. אנחנו עושים זאת באמצעות סדרה של פעילויות ומוצרים, החל מסדנאות חצי יום מבוססות משחק היזמות FreshBiz, דרך ספר היזמים החדשים" ועד לתהליכי עומק, מעבדות חשיבה של מספר ימים בארץ ובחו"ל, ועד קהילה פעילה של יזמים ומנהלים. רשת השותפים שלנו פרוסה ביותר מ-30 מדינות ועובדת מול ארגונים, בעלי עסקים, יזמים וסטודנטים במגוון רחב של תרבויות ותעשיות. FreshBiz הינה חברת ההדרכה היחידה בעולם שנכנסה לרשימת GameChangers500 לצד חברות מהשורה הראשונה כמו זאפוס, גוגל, קיקסטארטר ועוד.

מעל 100,000 משתתפים, ביותר מ- 30 מדינות. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.