פיתוח חשיבה יזמית: מיומנות מספר 1 שהעסק שלך צריך

רבים מבעלי העסקים ויזמים שאנו פוגשים מבינים שהדבר העיקרי שיקדם אותם הוא התפתחות אישית ועסקית. הם רוצים לחולל שינוי, להיות חדשניים, מניבים, בעלי משמעות ולקיים איכות חיים התומכת בהגשמה שלהם. כך הם רוצים שיראו גם המוצרים והשירותים שהם מציעים.

זה דורש עשייה מתמדת ויציאה מאזור הנוחות. זה מחייב אותם להתמודד עם הפחדים שלהם, ללמוד למנף משאבים, להרחיב את מעגל הקשרים ושיתופי הפעולה שלהם, לזהות וליצור הזדמנויות, לאמץ ידע חדש ולשנות את הדרך בה הם חושבים ומתנהלים.

רבים מבעלי העסקים ויזמים שאנו פוגשים מבינים שהדבר העיקרי שיקדם אותם הוא התפתחות אישית ועסקית. הם רוצים לחולל שינוי, להיות חדשניים, מניבים, בעלי משמעות ולקיים איכות חיים התומכת בהגשמה שלהם. כך הם רוצים שיראו גם המוצרים והשירותים שהם מציעים.

זה דורש עשייה מתמדת ויציאה מאזור הנוחות. זה מחייב אותם להתמודד עם הפחדים שלהם, ללמוד למנף משאבים, להרחיב את מעגל הקשרים ושיתופי הפעולה שלהם, לזהות וליצור הזדמנויות, לאמץ ידע חדש ולשנות את הדרך בה הם חושבים ומתנהלים.

מגוון דרכים שנוכל לסייע לך לפתח חשיבה יזמית ולקחת את העסק שלך למדרגה הבאה:

בואו למפגש קצר, לשחק ולגלות איך ל"פתוח את הראש", לזהות דפוסי חשיבה, להטמיע עקרונות יזמיים, לאמץ כלים מידיים ולצאת לפעולה בחיים ובעסקים.

ל-FreshBiz סדרת סדנאות מבוססות משחק  לפיתוח חשיבה יזמית, המלווה את המשתתפים בתהליך של רכישת ידע, כלים ומיומנויות. הסדנאות מאפשרות פיתוח מיומנויות בתחומים של מנהיגות, עבודת צוות, חשיבה יצירתית, חדשנות, תעוזה, ניהול משאבים, חשיבה יזמית, מינוף יכולות אישיות, ועוד.

בתום המשחק נדבר, נשתף, ונעבד את התוכן ונבדוק איך כל מה שקרה במשחק רלוונטי לחיים ולעסקים שלנו, ובדרך מהנה נבין איך אפשר באמצעות הכלים שלמדנו במפגש לחולל תוצאות חדשות.

במפגש כיבוד וארוחת בוקר וגם מספיק זמן להכיר את השחקנים האחרים.
מנחת הסדנה – רויטל פיזנטי מנכ"לית ומייסדת פרשביז ישראל 
כל הפרטים – בלחיצה כאן

החוויה הגלובלית  – הסדנה האולטימטיבית לבעלי עסקים ויזמים.

4 ימים מלאים. טוסקנה – איטליה. וילה מפנקת. 20 בעלי עסקים. תודעה. יזמות. חוויה של פעם בחיים.

הסדנה היא שילוב של מספר עולמות שלתפיסתנו הם המרכיבים המנצחים של העסקים החכמים בכלכלה השיתופית. תכנים שמדברים תודעה וחדשנות. סביבה מעוררת חושים. שיחות איכותיות עם אנשים איכותיים. lifestyle וכלים שמאפשרים לעבוד חכם במקום קשה. עולם העסקים החדש הוא מרתק, מעורר השראה, מלא בהזדמנויות ופועל על פי חוקי משחק חדשניים. הסדנה מיועדת לכל אלו שרוצים לחוות, להתנסות, להכיר ולפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג בעולם הזה. או בקיצור לכל ה- Business & Life Hackers. הסדנה משלבת תודעה, התפתחות אישית ועסקית וזמן איכות בלוקיישן מפנק.

מנחים את הסדנה רויטל פיזנטי ורונן גפני

לפרטים נוספים – בלחיצה כאן

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים. הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל.
הם אלו שיודעים לנוע בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות ולהפוך אותו למגרש המשחקים שלהם.  יזמות היא כבר מזמן לא רק בעסקים, היא תודעה, צורת חשיבה, ותנועה חדשה.

הספר ילווה אותך צעד אחר צעד בהבנת חוקי המשחק של העולם החדש. עולם המונחים שלו, האפשרויות וההזדמנויות בחדשות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש בו. הספר כתוב בשפה קלה, ומציג רעיונות עמוקים בדרך שתהיה ברורה ופשוטה ליישום. הספר משלב את סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח, ומשלב סיפורים, דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מארץ והעולם וכיצד הם מיישמים הלכה למעשה את העקרונות השונים בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית. אנחנו בטוחים שקריאת הספר תאפשר לך לפתוח צוהר לעולם חדש של מושגים ורעיונות, שימצאו את דרכם במהירות לחייך האישיים והמקצועיים וישנו אותם לטובה לתמיד.

הספר נכתב ע"י רונן גפני ושמחה גליק ובשיתוף רויטל פיזנטי

להזמנת הספר – בלחיצה כאן

המשחק

FreshBiz הוא לא רק משחק לוח מהנה, הוא כלי עוצמתי לשינוי הדרך בה אתם משחקים את החיים ואת העסקים.

משחק FreshBiz מדמה סביבה עסקית "בתנאי מעבדה", מתרגל חשיבה פרואקטיבית ויצירתית, מלמד אותנו למצוא מינופים ומאפשר לנו להפוך רעיונות למציאות.
באמצעות המשחק תלמדו איך לייצר ערך מרבי בכל מהלך, ואף ליצור שיתופי פעולה חכמים בדרככם למשבצת הניצחון. בסביבת משחק בטוחה, תתרגלו "שרירי זיכרון" של חשיבה יזמית, תעשירו את סט הכלים העסקיים בהם אתם משתמשים ותטפחו תודעה של עולם חדש. המשחק מאפשר באמצעות שינויים קטנים בתפיסה ליצור שינויים גדולים בהתנהלות שמייצרים שינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.

החל מבעלי עסקים קטנים, יזמים וארגונים ועד סטודנטים בתוכניות MBA, משפחות וילדים, זהו המשחק החדש והחכם שיוביל אתכם במסלול המהיר להבנת הכלכלה השיתופית החדשה שבה אנו חיים.
זו הדרך המושלמת ללמוד לשגשג בעולם העסקים החדש כי אנחנו לא רוצים רק לשרוד, אנחנו רוצים לשגשג.
המשחק ילמד אתכם לפעול חכם יותר, מהיר יותר וטוב יותר.

בכל אחת מהפעילויות שלנו משולב המשחק – דברו איתנו ובדקו איזו מהן מתאימה לך ביותר
ליצירת קשר – בלחיצה כאן

מה אומרים עלינו הלקוחות שלנו?

"תשמעו זה גאוני, במשחק, הבנתי את ההתנהלות שלי מול כסף, הבנתי את החששות שלי משיתופי פעולה, הבנתי את הגישה שלי לשיווק עצמי. אחרי המשחק הגאוני הזה, ישבנו כל הקבוצה עם 2 התותחיות רויטל וקרן שעזרו לכל אחד להבין ולצאת עם פעולות לקראת המשחק הבא, שהוא משחק חיים. התוצאות של המשחק מלוות אותי בכל יום. יצאתי עם תובנות עצומות לחיים שלי"

חניתה צרפתי, בעלים ומנכלית אדוות האהבה

"רק חזרנו לארץ מהסדנה וכבר החזרתי את ההשקעה. דברים נפלאים התחילו לקרות לי ולעסקים שלי. בעקבות הסדנה הקמתי עסק נוסף עם שותפה חדשה ואני מרגישה שאני מחוברת למה שאני הכי טובה בו. עכשיו אני יכולה לומר שמה שאני יודעת לעשות ובקלות זה לזהות יזמיות חדשות ולהפוך אותן לעסק מניב. אני מאושרת ויודעת שזו רק תחילתה של מערכת יחסים לחיים"
ליהי פינטי פריימן - יזמית. מנכ''לית ובעלים של ''פאבי שיק'' ו-''SHE SPACE''
"היום אני עושה מהלכים שלא הייתי מצליחה לעשות אותם ללא המפגש עם FreshBiz. הוא ממש יצר לי נתיב חדש במוח שמאפשר לי להסתכל על כסף ועסקים בקלות ולפעול ללא פחד"

נטע גולן, ליווי עסקי למאמנים ומטפלים

"הסדנה זו המתנה הכי טובה שכל אדם יכול לתת לעצמו. בעקבות הסדנה הבנתי בדיוק איפה צוואר הבקבוק בעסק שלי. הבנתי מהן המטרות העיקריות שלי ואיפה אני צריך לשחרר בשביל לפעול נכון. זה הוריד לי אסימונים. הכל נהיה לי יותר ברור, קל, אפשרי ופשוט לביצוע. פשוט התחלתי לפעול ולקבל תוצאות חדשות בעסק שלי.
התכנים הוטמעו בי והפכו לחלק מהחיים שלי"

אור קפלן, מיתוג דרך צילום

"פריצת דרך מחשבתית ! בעקבות הסדנה, גיליתי את קלפי הפעולה שלי ואת עושר ההזדמנויות שעומדות לרשותי. הסדנה יצרה לי רווח של לפחות 100,000 שקל! הסדנה הזו שינתה את חיי, ואת חשבון הבנק שלי"

אורית נחתומי גורדון - מנכ''לית מועדון רוברט שמין
"כיום, חצי שנה מסיום הסדנה, אני יכולה לומר שהכפלתי בעשרות אחוזים את ההכנסות שלי, הגדלתי את הרווחיות שלי, אני חווה הצלחות בכל יום שאני בעסק שלי ואני שמחה להגיע בבוקר לעבודה שמאפשרת לי להתפרנס היטב ממה שאני אוהבת"

הדס שלום, בעלת סטודיו לקרמיקה וחנות מצליחה ב-Etsy

"וואו! איזו מתנה ענקית. קשה לאמוד את הגודל שלה. זה באמת שינה לי את המשחק. יש לי חזון חדש על עצמי ועל העסק שלי והבנה כמה שפע נגיש עבורי רק להסתכל מסביב. תוסיפו לזה את הקולגות שהכרתי ואת המידע היקר מפז שהחלפנו והנה העסקה הכי טובה שעשיתי השנה WIN בחזקת WIN"

אהבה שמעיה, יזם ויוצר שיטת הכפתור ללימוד נגינה בגיטרה

"לא עברו 3 חודשים מהסדנה באמסטרדם ואני יכולה לומר בוודאות שבעקבות הסדנה והתהלך שעברתי אתכם החזרתי את ההשקה פי כמה, אני מרוויחה יותר כסף, אני בוחרת את הלקוחות שמתאים לי לעבוד איתם, אני נהנית מהעשייה שלי ואני מדויקת למה שנכון לי ולעסק שלי"

שרון בג, ברית המילה - מייצרת עולם תוכן לאנשים ומותגים מחוללי שינוי

"הצלחתם להפגיש אותי דרך משחק ועם חיוך והנאה עם אסטרטגית החיים שמנהלת אותי בשיתופי פעולה בחיי, ובקבלת החלטות בחיי האישיים והעסקיים. לצד תובנות עמוקות שיצאתי איתן קיבלתי שיקוף חזק של האמונות והדפוסים שמנהלים אותי,
ועקבות הסדנה דייקתי אותם ובחרתי אחרת. אני ממליצה בחום לכל בעל עסק, ולא רק שרוצה לגדול ולהתחבר לתת המודע שלו מתוך צחוק ומשחק ולשנות – לבחור מחדש איך לנהוג ולפעול, להגיע לסדנה"

ניצה יניב, מנכ''לית ובעלים של ניצת הלב

איך נעשיר את עולמך ומה תקבל מאיתנו:

איך נקדם אותך ואת העסק שלך:

 • תהיה לך הבנה עמוקה וידיעה ממשית איך לנהל עסק משגשג יעיל ומכוון מטרה, בעולם של כלכלה שיתופית התואמת את עולם העסקים החדש.
 • נלמד אותך ואת הצוות שלך להיות סוכנים של שינוי בעלי חשיבה יזמית.
 • נאפשר לך להתמודד עם הפחדים שלך ולפתח יוזמה והעזה בדרך למדרגה הבאה שלך.
 • תהיה לך הידיעה שבכל מגרש עסקי ופרטי, יש לך את היכולת והמיומנות לנצח את המשחק שלך בכמה וכמה דרכים אפשריות.
 • נצייד אותך בשפה חדשה, פריזמה משודרגת ודרך חשיבה שתקדם אותך במציאת פתרונות עסקיים יצירתיים.
 • נלמד אותך למקסם, למנף ולייעל בדרך חכמה.
 • נטפח יכולות של שיתופי פעולה רב-מימדיים שיאפרו לך ליהנות מהדרך.
 • נפתח מיומנות פרואקטיביות שלך ושל הצוות שלך בזיהוי ויצירת הזדמנויות.

רוצה לפתח חשיבה יזמית? שומרים לך מקום בחוויה הבאה שלנו. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עכשיו!

[fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="10%" padding_right="10%" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="3" class="" id=""]

פיתוח חשיבה יזמית: מיומנות מספר 1 שהעסק שלך צריך

[/title][one_half last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]רבים מבעלי העסקים ויזמים שאנו פוגשים מבינים שהדבר העיקרי שיקדם אותם הוא התפתחות אישית ועסקית. הם רוצים לחולל שינוי, להיות חדשניים, מניבים, בעלי משמעות ולקיים איכות חיים התומכת בהגשמה שלהם. כך הם רוצים שיראו גם המוצרים והשירותים שהם מציעים.

זה דורש עשייה מתמדת ויציאה מאזור הנוחות. זה מחייב אותם להתמודד עם הפחדים שלהם, ללמוד למנף משאבים, להרחיב את מעגל הקשרים ושיתופי הפעולה שלהם, לזהות וליצור הזדמנויות, לאמץ ידע חדש ולשנות את הדרך בה הם חושבים ומתנהלים.[/fusion_text][/one_half][one_half last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]זה לא משנה עד כמה אנחנו מוכשרים ונחושים, כאשר אנחנו בדרך לצעד הבא שלנו תמיד יעלה הצורך לדייק את הפעולות ודרך החשיבה שלך בדרך למדרגה הבאה.

ניתן לעשות זאת היא ע"י ניסיונות רבים בדרך להצלחה שעולים לנו כסף, זמן, משאבים ותסכול רב, אבל אפשר גם אחרת, אפשר לתרגל חשיבה יזמית, ולקבל החלטות פרואקטיביות ב"תנאי מעבדה" בסביבה בטוחה. הדרך היחידה לשגשג בעולם העסקים החדש, היא פיתוח חשיבה יזמית שתשדרג את המיומנויות והכישורים העסקיים שלך לצד רכישת אמון בעצמך ובעסק שלך . כאן FreshBiz נכנסת לתמונה[/fusion_text][/one_half][separator style_type="none" top_margin="" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][youtube id="https://www.youtube.com/watch?v=_-mwkJa2H9o" width="900" height="450" autoplay="no" api_params="" class=""][/youtube][separator style_type="none" top_margin="" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="10%" padding_right="10%" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="3" class="" id=""]

מגוון דרכים שנוכל לסייע לך לפתח חשיבה יזמית ולקחת את העסק שלך למדרגה הבאה:

[/title][one_half last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][fusion_text]"מפגש משחק"

בואו למפגש קצר, לשחק ולגלות איך ל"פתוח את הראש", לזהות דפוסי חשיבה, להטמיע עקרונות יזמיים, לאמץ כלים מידיים ולצאת לפעולה בחיים ובעסקים.

ל-FreshBiz סדרת סדנאות מבוססות משחק  לפיתוח חשיבה יזמית, המלווה את המשתתפים בתהליך של רכישת ידע, כלים ומיומנויות. הסדנאות מאפשרות פיתוח מיומנויות בתחומים של מנהיגות, עבודת צוות, חשיבה יצירתית, חדשנות, תעוזה, ניהול משאבים, חשיבה יזמית, מינוף יכולות אישיות, ועוד.

בתום המשחק נדבר, נשתף, ונעבד את התוכן ונבדוק איך כל מה שקרה במשחק רלוונטי לחיים ולעסקים שלנו, ובדרך מהנה נבין איך אפשר באמצעות הכלים שלמדנו במפגש לחולל תוצאות חדשות.

במפגש כיבוד וארוחת בוקר וגם מספיק זמן להכיר את השחקנים האחרים.
מנחת הסדנה - רויטל פיזנטי מנכ"לית ומייסדת פרשביז ישראל 
כל הפרטים - בלחיצה כאן

 

[/fusion_text][/one_half][one_half last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][fusion_text]"tuscany spices"  - ארבעה ימים של התפתחות עסקית

החוויה הגלובלית  - הסדנה האולטימטיבית לבעלי עסקים ויזמים.

4 ימים מלאים. טוסקנה - איטליה. וילה מפנקת. 20 בעלי עסקים. תודעה. יזמות. חוויה של פעם בחיים.

הסדנה היא שילוב של מספר עולמות שלתפיסתנו הם המרכיבים המנצחים של העסקים החכמים בכלכלה השיתופית. תכנים שמדברים תודעה וחדשנות. סביבה מעוררת חושים. שיחות איכותיות עם אנשים איכותיים. lifestyle וכלים שמאפשרים לעבוד חכם במקום קשה. עולם העסקים החדש הוא מרתק, מעורר השראה, מלא בהזדמנויות ופועל על פי חוקי משחק חדשניים. הסדנה מיועדת לכל אלו שרוצים לחוות, להתנסות, להכיר ולפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג בעולם הזה. או בקיצור לכל ה- Business & Life Hackers. הסדנה משלבת תודעה, התפתחות אישית ועסקית וזמן איכות בלוקיישן מפנק.

מנחים את הסדנה רויטל פיזנטי ורונן גפני

לפרטים נוספים - בלחיצה כאן[/fusion_text][/one_half][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="center center" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="10%" padding_right="10%" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_half last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][fusion_text]הספר

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים. הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל.
הם אלו שיודעים לנוע בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות ולהפוך אותו למגרש המשחקים שלהם.  יזמות היא כבר מזמן לא רק בעסקים, היא תודעה, צורת חשיבה, ותנועה חדשה.

הספר ילווה אותך צעד אחר צעד בהבנת חוקי המשחק של העולם החדש. עולם המונחים שלו, האפשרויות וההזדמנויות בחדשות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש בו. הספר כתוב בשפה קלה, ומציג רעיונות עמוקים בדרך שתהיה ברורה ופשוטה ליישום. הספר משלב את סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח, ומשלב סיפורים, דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מארץ והעולם וכיצד הם מיישמים הלכה למעשה את העקרונות השונים בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית. אנחנו בטוחים שקריאת הספר תאפשר לך לפתוח צוהר לעולם חדש של מושגים ורעיונות, שימצאו את דרכם במהירות לחייך האישיים והמקצועיים וישנו אותם לטובה לתמיד.

הספר נכתב ע"י רונן גפני ושמחה גליק ובשיתוף רויטל פיזנטי

להזמנת הספר - בלחיצה כאן[/fusion_text][/one_half][one_half last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][fusion_text]המשחק

FreshBiz הוא לא רק משחק לוח מהנה, הוא כלי עוצמתי לשינוי הדרך בה אתם משחקים את החיים ואת העסקים.

משחק FreshBiz מדמה סביבה עסקית "בתנאי מעבדה", מתרגל חשיבה פרואקטיבית ויצירתית, מלמד אותנו למצוא מינופים ומאפשר לנו להפוך רעיונות למציאות.
באמצעות המשחק תלמדו איך לייצר ערך מרבי בכל מהלך, ואף ליצור שיתופי פעולה חכמים בדרככם למשבצת הניצחון. בסביבת משחק בטוחה, תתרגלו "שרירי זיכרון" של חשיבה יזמית, תעשירו את סט הכלים העסקיים בהם אתם משתמשים ותטפחו תודעה של עולם חדש. המשחק מאפשר באמצעות שינויים קטנים בתפיסה ליצור שינויים גדולים בהתנהלות שמייצרים שינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.

החל מבעלי עסקים קטנים, יזמים וארגונים ועד סטודנטים בתוכניות MBA, משפחות וילדים, זהו המשחק החדש והחכם שיוביל אתכם במסלול המהיר להבנת הכלכלה השיתופית החדשה שבה אנו חיים.
זו הדרך המושלמת ללמוד לשגשג בעולם העסקים החדש כי אנחנו לא רוצים רק לשרוד, אנחנו רוצים לשגשג.
המשחק ילמד אתכם לפעול חכם יותר, מהיר יותר וטוב יותר.

בכל אחת מהפעילויות שלנו משולב המשחק - דברו איתנו ובדקו איזו מהן מתאימה לך ביותר
ליצירת קשר - בלחיצה כאן
[/fusion_text][/one_half][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="5%" padding_right="5%" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="3" class="" id=""]

מה אומרים עלינו הלקוחות שלנו?

[/title][testimonials design="clean" backgroundcolor="#17ab1a" textcolor="#000000" random="" class="" id=""][testimonial name="נטע גולן" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/neta-golan-sec.png" image_border_radius="" company="ליווי עסקי למאמנים ומטפלים" link="" target="_self"]"היום אני עושה מהלכים שלא הייתי מצליחה לעשות אותם ללא המפגש עם FreshBiz. הוא ממש יצר לי נתיב חדש במוח שמאפשר לי להסתכל על כסף ועסקים בקלות ולפעול ללא פחד"[/testimonial][testimonial name="אורית נחתומי גורדון" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/אורית.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]"פריצת דרך מחשבתית ! בעקבות הסדנה, גיליתי את קלפי הפעולה שלי ואת עושר ההזדמנויות שעומדות לרשותי. הסדנה יצרה לי רווח של לפחות 100,000 שקל! הסדנה הזו שינתה את חיי, ואת חשבון הבנק שלי"
[/testimonial][testimonial name="אור קפלן" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/אור-קפלן.png" image_border_radius="" company="מיתוג דרך צילום" link="" target="_self"]"הסדנה זו המתנה הכי טובה שכל אדם יכול לתת לעצמו. בעקבות הסדנה הבנתי בדיוק איפה צוואר הבקבוק בעסק שלי. הבנתי מהן המטרות העיקריות שלי ואיפה אני צריך לשחרר בשביל לפעול נכון. זה הוריד לי אסימונים. הכל נהיה לי יותר ברור, קל, אפשרי ופשוט לביצוע. פשוט התחלתי לפעול ולקבל תוצאות חדשות בעסק שלי.
התכנים הוטמעו בי והפכו לחלק מהחיים שלי"
[/testimonial][testimonial name="הדס שלום" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/הדס-שלום.png" image_border_radius="" company="בעלת סטודיו לקרמיקה וחנות מצליחה ב-Etsy" link="" target="_self"]"כיום, חצי שנה מסיום הסדנה, אני יכולה לומר שהכפלתי בעשרות אחוזים את ההכנסות שלי, הגדלתי את הרווחיות שלי, אני חווה הצלחות בכל יום שאני בעסק שלי ואני שמחה להגיע בבוקר לעבודה שמאפשרת לי להתפרנס היטב ממה שאני אוהבת"[/testimonial][testimonial name="ניצה יניב" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/ניצה.png" image_border_radius="" company="מנכ''לית ובעלים של ניצת הלב" link="" target="_self"]"הצלחתם להפגיש אותי דרך משחק ועם חיוך והנאה עם אסטרטגית החיים שמנהלת אותי בשיתופי פעולה בחיי, ובקבלת החלטות בחיי האישיים והעסקיים. לצד תובנות עמוקות שיצאתי איתן קיבלתי שיקוף חזק של האמונות והדפוסים שמנהלים אותי,
ועקבות הסדנה דייקתי אותם ובחרתי אחרת. אני ממליצה בחום לכל בעל עסק, ולא רק שרוצה לגדול ולהתחבר לתת המודע שלו מתוך צחוק ומשחק ולשנות - לבחור מחדש איך לנהוג ולפעול, להגיע לסדנה"
[/testimonial][testimonial name="חניתה צרפתי" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/חניתה-צרפתי.png" image_border_radius="" company="בעלים ומנכלית אדוות האהבה" link="" target="_self"]"תשמעו זה גאוני, במשחק, הבנתי את ההתנהלות שלי מול כסף, הבנתי את החששות שלי משיתופי פעולה, הבנתי את הגישה שלי לשיווק עצמי. אחרי המשחק הגאוני הזה, ישבנו כל הקבוצה עם 2 התותחיות רויטל וקרן שעזרו לכל אחד להבין ולצאת עם פעולות לקראת המשחק הבא, שהוא משחק חיים. התוצאות של המשחק מלוות אותי בכל יום. יצאתי עם תובנות עצומות לחיים שלי"
[/testimonial][testimonial name="אהבה שמעיה" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/אהבה-שמעיה.png" image_border_radius="" company="יזם ויוצר שיטת הכפתור ללימוד נגינה בגיטרה" link="" target="_self"]"וואו! איזו מתנה ענקית. קשה לאמוד את הגודל שלה. זה באמת שינה לי את המשחק. יש לי חזון חדש על עצמי ועל העסק שלי והבנה כמה שפע נגיש עבורי רק להסתכל מסביב. תוסיפו לזה את הקולגות שהכרתי ואת המידע היקר מפז שהחלפנו והנה העסקה הכי טובה שעשיתי השנה WIN בחזקת WIN"[/testimonial][testimonial name="שרון בג" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/שרון-בג.png" image_border_radius="" company="ברית המילה - מייצרת עולם תוכן לאנשים ומותגים מחוללי שינוי" link="" target="_self"]"לא עברו 3 חודשים מהסדנה באמסטרדם ואני יכולה לומר בוודאות שבעקבות הסדנה והתהלך שעברתי אתכם החזרתי את ההשקה פי כמה, אני מרוויחה יותר כסף, אני בוחרת את הלקוחות שמתאים לי לעבוד איתם, אני נהנית מהעשייה שלי ואני מדויקת למה שנכון לי ולעסק שלי"[/testimonial][testimonial name="ליהי פינטו פרימן" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/13631608_10154021161438743_5530947105454694873_n.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]"רק חזרנו לארץ מהסדנה וכבר החזרתי את ההשקעה. דברים נפלאים התחילו לקרות לי ולעסקים שלי. בעקבות הסדנה הקמתי עסק נוסף עם שותפה חדשה ואני מרגישה שאני מחוברת למה שאני הכי טובה בו. עכשיו אני יכולה לומר שמה שאני יודעת לעשות ובקלות זה לזהות יזמיות חדשות ולהפוך אותן לעסק מניב. אני מאושרת ויודעת שזו רק תחילתה של מערכת יחסים לחיים"[/testimonial][/testimonials][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="40" padding_bottom="0" padding_left="10%" padding_right="10%" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]

איך נעשיר את עולמך ומה תקבל מאיתנו:

[/title][three_fifth last="no" spacing="no" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="#eaeaea" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="15%" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]איך נקדם אותך ואת העסק שלך:

 • תהיה לך הבנה עמוקה וידיעה ממשית איך לנהל עסק משגשג יעיל ומכוון מטרה, בעולם של כלכלה שיתופית התואמת את עולם העסקים החדש.
 • נלמד אותך ואת הצוות שלך להיות סוכנים של שינוי בעלי חשיבה יזמית.
 • נאפשר לך להתמודד עם הפחדים שלך ולפתח יוזמה והעזה בדרך למדרגה הבאה שלך.
 • תהיה לך הידיעה שבכל מגרש עסקי ופרטי, יש לך את היכולת והמיומנות לנצח את המשחק שלך בכמה וכמה דרכים אפשריות.
 • נצייד אותך בשפה חדשה, פריזמה משודרגת ודרך חשיבה שתקדם אותך במציאת פתרונות עסקיים יצירתיים.
 • נלמד אותך למקסם, למנף ולייעל בדרך חכמה.
 • נטפח יכולות של שיתופי פעולה רב-מימדיים שיאפרו לך ליהנות מהדרך.
 • נפתח מיומנות פרואקטיביות שלך ושל הצוות שלך בזיהוי ויצירת הזדמנויות.

רוצה לפתח חשיבה יזמית? שומרים לך מקום בחוויה הבאה שלנו. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עכשיו!


[/fusion_text][button link="http://www.freshbizgame.co.il/contactus" color="custom" size="xlarge" stretch="no" type="flat" shape="square" target="_self" title="" gradient_colors="#17ab1a|#17ab1a" gradient_hover_colors="#1cdb39|#1cdb39" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="" icon="" icon_position="left" icon_divider="no" modal="" animation_type="0" animation_direction="left" animation_speed="1" animation_offset="" alignment="center" class="" id=""]אני רוצה להצטרף! דברו איתי בהקדם[/button][/three_fifth][two_fifth last="yes" spacing="no" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/יזמים.jpg" background_repeat="no-repeat" background_position="center center" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/two_fifth][/fullwidth]