סדנאות מבוססות משחק לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית. מרחיבים את מעגל האנשים
שפועלים לקדם את הארגון בעולם העסקים החדש. המפגש הוא שילוב של מספר עולמות
שלתפיסתנו הם המרכיבים המנצחים לשגשוג בעולם העסקים החדש. הסדנאות מיועדות לאלו
שרוצים להכיר ולפתח את הכישורים והמיומנויות הנדרשות כדי להתקדם בעולם הזה.

לצפייה בסרטון המלא

סדנאות מבוססות משחק לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית. מרחיבים את מעגל האנשים
שפועלים לקדם את הארגון בעולם העסקים החדש. המפגש הוא שילוב של מספר עולמות
שלתפיסתנו הם המרכיבים המנצחים לשגשוג בעולם העסקים החדש. הסדנאות מיועדות לאלו
שרוצים להכיר ולפתח את הכישורים והמיומנויות הנדרשות כדי להתקדם בעולם הזה.

FreshBiz – מובילים מגמה עולמית לפיתוח חשיבה יזמית פנים
ארגונית, המותאמת לעולם העסקים החדש.

FreshBiz הינה חברה רב-לאומית המתמחה ביצירת שינויים ושיפור ביצועים,
באמצעות למידה חווייתית.

בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק היזמות FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור התוצאות העסקיות, בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר. אנו נסייע לכם בעידוד חדשנותמינוף משאבים באמצעות שיתופי פעולה,  פרואקטיביות ורתימת עובדים למטרות הארגון.

נשמח להיפגש, לבחון את צרכיכם על מנת להתאים לכם את הסדנה המדויקת לכם.

"ואוו, אחרי ש-50 מנהלי מלונות שלנו עברו את הסדנה לפיתוח חשיבה יזמית ושיחקו את המשחק, ביקשנו מהם להציג רעיונות חדשים שנובעים מהחשיבה והשפה החדשה. קיבלנו מעל 50 רעיונות, כאשר אחד מהן לדוגמא, הפך לפרויקט שמייצר לנו הכנסות חדשות של מעל 500,000 דולר בכל שנה. וכל זה מסדנה של 3 שעות. תודה"
רונן כהן, מנהל משאבי אנוש - רשת מלונות פתאל
"חווית המשחק והסדנה הייתה ללא ספק סוחפת, מאמתת, מאתגרת והעיבוד שלאחריו פותח שדה רחב של אפשרויות. את הסדנאות של פרשביז קיימנו בקרב ההנהלה הבכירה ומנהלים בחטיבות השונות, עם כולם תרגלו את שפת המשחק לפיתוח פתרונות לאתגרים עמם מתמודדים. הפתרונות אף יצאו לפועל ומומשו!
אנחנו מזמינים אותם שוב ושוב. הצוות המשובח.. שהתשובה – "לא" פשוט לא קיימת. לכל אילוץ, בקשה, מחשבה, התאמה הם הצליחו לתת מענה – העולם פתוח והאפשרויות בו אינסופיות (הם מתנהגים את זה)"

שירן אמרי, מנהלת מחלקת פיתוח ארגוני - פלאפון

הצוות שלנו עבר כל כך הרבה הדרכות שבאמת לא ידענו מה כבר יוכלו לחדש לנו, אבל FreshBiz הפתיעו בגדול. ההדרכה אפשרה לנו לסגל נקודת חשיבה רעננה על מכירות. למדנו כיצד לייצר סביבת עבודה מבוססת חדשנות, והכי חשוב… יצאנו מאיזור הנוחות שלנו. והמשחק הוא פשוט חוויה אדירה. תודה רבה"
ענת עמית, מנהלת צוות שיווק ומכירות - פייזר ישראל
"אני רוצה להודות לכם על מפגש מאתגר, מלמד אישית ומקצועית, על משחק שפותח את הראש ומאפשר לכולנו ללמוד להתנהל אחרת. תודה על שותפות בבניית התהליך, התאמת המשחק לצרכים והאתגרים הארגוניים שלנו. החדר היה מלא באנרגיה טובה, התלהבות, למידה ומשולבת בהתנסויות רעננות. אנשים נהנו, אנחנו הרווחנו את המטרות שלנו וזו הייתה דרך מצוינת לצאת לדרך חדשה ולהניע לחשיבה רעננה"

דורית בר - מנהלת משאבי אנוש – Malam Team
פעילות מדהימה לצוות הנהלה! גם המנהלים הציניים, הביקורתיים והחריפים נכבשו ע"י ההפעלה לחלוטין והמשיכו לדבר עליה בהתלהבות. המפגש מאתגר ומרתק וזכה לתגובות נלהבות מכלל המשתתפים. הפורמט דואג לכך שכל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, לרבות הפאסיביים ביותר, היו מעורבים לחלוטין. מדובר בפעילות שפשוט לא ניתן לפספס איתה, מתכון להצלחה הן בהיבט ההנאה והן בהיבט הערך המוסף.

גלי בר, מנהלת משאבי אנוש - TRITON
"10 שנים של הרצאות על עבודת צוות לא הישיגו את מה שסדנה זו עשתה לנו בפחות מ -3 שעות. הסדנה מבהירה את ההבדל בין לדבר על לבין לעשות את. מומלץ מאוד! הערכים והיבטים שונים בחוויה שעברנו צצים במוחנו זמן רב לאחר הסדנה, תודה לכם"

דינה נאמן, מנהלת תחום מסחרי - RCS
זו השנה השלישית שאנחנו מקיימים פעילויות הדרכה בשיתוף עם חברת FRESHBIZ בכל פעם אנחנו מופתעים מחדש מרמת שביעות הרצון הגבוהה, מהחדשנות והערך המוסף שאתם נותנים לעובדים שלנו.
אני באופן אישי השתתפתי באחת הפעילויות והתובנות שעלו בעקבותיה מלוות אותי עד היום. ממליצה בחום
גיתית בראל, מנהלת הדרכה - לאומי קארד

הסדנאות

במהלך הסדנאות המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת, ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים.

סדנאות  FreshBiz מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.

 סדנאות של פרשביז מגיעות בפורמט מודולארי ובהתאמה לצרכי הארגון, על פי נושאים ומיומנויות שהארגון מעוניין לעבוד עליהם באותה נקודת זמן. ניתן לבחור מתוך נושאים קיימים או לתפור לארגון סדנה המותאמת לאתגרים ספציפיים.     

הסדנאות שלנו ייחודיות, עוצמתיות ומלהיבות. זה לא דומה לשום דבר  באחריות!

למגוון אפשרויות לסדנאות – לחצו כאן

רוצים להטמיע הלכה למעשה? בהחלט אפשרי!

הבחירה האולטימטיבית שתייצר לכם קפיצה קוונטית בתוצאות

מתוך הניסיון הרב שצברנו, המשתתפים בסדנאות חווים חווית למידה אינטנסיבית, אך זקוקים לתהליך מעמיק, לעיבוד נקודתי ואישי כדי להפוך את ההבנות הנרכשות לישימות בשטח.  אנו מציעים חבילה המשלבת אבחון, סדנה מבוססת משחק  FreshBiz ותהליך ליווי של הצוות ו/או מנהלים בכדי לעשות את המהלכים הנדרשים שיהפכו את ההבנות לעשייה חדשה שיובילו לתוצאות חדשות. עבורכם זו יכולה להיות קפיצה קוואנטית.
כחלק מהתהליך ובניית שפה חדשה בארגון ובמטרה להטמיע את ה- Mindset החדש בקרב השותפים בתהליך, תקבלו ארגז כלים פיזי, אשר יכלול עזרים כגון : משחקי פרשביז לתרגול. לוחות ממותגים להצבה במרחבים הציבוריים, פנקסי יזמות לעבודה אישית, הקמת קבוצה משותפת במרחב הדיגיטלי ועוד.

מעבדת חשיבה להנהלות

3 ימים. 2 לילות. מחוץ לארגון. ניתוק מוחלט. נכנסים למעבדת חשיבה ויוצאים עם פתרון.
הסדנה מבטיחה שהמנהלים והחברים בצוות יהיו בחופש מחשבתי ויביאו את הפתרונות היצירתיים ביותר שלהם לסוגיות העסקיות ולאתגרים.
חוויה שמצריכה התנתקות מהשגרה ויציאה מאזור הנוחות היא שתביא לפריצות דרך תודעתיות ויישומיות. התנסויות חדשות מובילות לפעולות חדשות ומכאן לתוצאות חדשות.

חוויה המשלבת למידה, משחק, שיחות, נטוורקינג ועבודה וכמובן גם פינוקים. זהו שילוב מנצח של תוכן, התנסות ועשייה, שמוביל את המשתתפים לחשוב אחרת, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה, להשפיע ולהיות פתוחים לרעיונות חדשים.
החוויה הזו מיועדת רק לארגונים והנהלות שרוצות להאיץ את המשחק שלהם ולייצר תוצאות חדשות.

לפרטים נוספים – לחצו כאן

ליווי מנהלים וצוותים

שירות המנטורינג של פרשביז, מספק ייעוץ, אימון וליווי למנהלים ולצוותי ניהול, 1X1 או כ"מעבדה" של  צוות עבודה במטרה למצוא דרכים יצירתיות להתמודד עם אתגרים ומצבי תקיעות, ולהוביל את המנהלים והארגון לתוצאות טובות יותר.

חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים בדר"כ מגיעים כאשר מכנסים אנשים מדיסציפלינות שונות, עם נקודות מבט אחרות וחשיבה אחרת. אז אם הייתם רוצים להכניס לצוות החשיבה שלכם מישהו עם חשיבה רעננה שונה משלכם מיטב המוחות שלנו להשכרה.

רוצים לחדד את החשיבה שלכם ושל צוות שלכם? רוצים לקצר את הדרך לתוצאות אפקטיביות? אנו נשמח לעזור לכם!

הרצאות מבית FreshBiz

ההרצאות שלנו ברוח FreshBiz חווייתיות וגלובליות ומביאות מניסיונם של ארגונים ועסקים בארץ ובעולם

חדשנות זה שם המשחק

בהרצאה תחשפו לעולם של חדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות.  ההרצאה מעניקה כלים פרקטיים לחשיבה יצירתיות וחדשנית, בין השאר תלמדו כיצד דיסני, מדונה ואמריקן אקספרס מייצרים חוויות פורצות דרך עבור לקוחותיהם, וכיצד משנתו של אינשטיין שינתה חברות כמו אינטל וזאפוס.

בניית צוותים מנצחים – MeWe

כל מה שרציתם לדעת על יצירת שיתוף פעולה בין אנשים במקום העבודה בעידן הכי שיתופי אבל גם הכי אינדיבידואליסטי שיש כיצד בונים שיתופי פעולה ועבודת צוות תוך שימור הייחודיות והיצירתיות של כל אחד מחבריה? האם צריך מטרה משותפת כדי שצוות יעבוד יחד? למה תחרות לא תמיד משרתת אותנו? איך עושים זאת בחברות המצליחות? ולמה לא נכון לתת פרסים על תוצאות.

 
 

הצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים

[fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]

FreshBiz – מובילים מגמה עולמית לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית, המותאמת לעולם העסקים החדש.

[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_full last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]

FreshBiz הינה חברה רב-לאומית המתמחה ביצירת שינויים ושיפור ביצועים, באמצעות למידה חווייתית.

בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק היזמות FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור התוצאות העסקיות, בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר. אנו נסייע לכם בעידוד חדשנות, מינוף משאבים באמצעות שיתופי פעולה,  פרואקטיביות ורתימת עובדים למטרות הארגון.

[/fusion_text][/one_full][one_full last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]

נשמח להיפגש, לבחון את צרכיכם על מנת להתאים לכם את הסדנה המדויקת לכם.

 [/title][/one_full][one_third last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_third][one_third last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][button link="http://www.freshbizgame.co.il/contactus/" color="default" size="large" stretch="" type="" shape="" target="_self" title="" gradient_colors="#17ab1a|#17ab1a" gradient_hover_colors="#18bf1b|#18bf1b" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="" icon="" icon_position="left" icon_divider="no" modal="" animation_type="0" animation_direction="left" animation_speed="1" animation_offset="" alignment="" class="" id=""]צרו איתנו קשר[/button][/one_third][one_third last="yes" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_third][/fullwidth][fusion_text][/fusion_text][fullwidth background_color="#707070" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="25" padding_right="20" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][testimonials design="clean" backgroundcolor="#17ab1a" textcolor="#ffffff" random="" class="" id=""][testimonial name="רונן כהן, מנהל משאבי אנוש - רשת מלונות פתאל" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/רונן-כהן1.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]"ואוו, אחרי ש-50 מנהלי מלונות שלנו עברו את הסדנה לפיתוח חשיבה יזמית ושיחקו את המשחק, ביקשנו מהם להציג רעיונות חדשים שנובעים מהחשיבה והשפה החדשה. קיבלנו מעל 50 רעיונות, כאשר אחד מהן לדוגמא, הפך לפרויקט שמייצר לנו הכנסות חדשות של מעל 500,000 דולר בכל שנה. וכל זה מסדנה של 3 שעות. תודה"[/testimonial][testimonial name="ענת עמית, מנהלת צוות שיווק ומכירות - פייזר ישראל" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/ענת-עמית.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]הצוות שלנו עבר כל כך הרבה הדרכות שבאמת לא ידענו מה כבר יוכלו לחדש לנו, אבל FreshBiz הפתיעו בגדול. ההדרכה אפשרה לנו לסגל נקודת חשיבה רעננה על מכירות. למדנו כיצד לייצר סביבת עבודה מבוססת חדשנות, והכי חשוב... יצאנו מאיזור הנוחות שלנו. והמשחק הוא פשוט חוויה אדירה. תודה רבה" [/testimonial][testimonial name="דינה נאמן, מנהלת תחום מסחרי - RCS" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/dina.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"] "10 שנים של הרצאות על עבודת צוות לא הישיגו את מה שסדנה זו עשתה לנו בפחות מ -3 שעות. הסדנה מבהירה את ההבדל בין לדבר על לבין לעשות את. מומלץ מאוד! הערכים והיבטים שונים בחוויה שעברנו צצים במוחנו זמן רב לאחר הסדנה, תודה לכם" [/testimonial][testimonial name="גיתית בראל, מנהלת הדרכה - לאומי קארד" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/גיתית-בראל-1.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]זו השנה השלישית שאנחנו מקיימים פעילויות הדרכה בשיתוף עם חברת FRESHBIZ בכל פעם אנחנו מופתעים מחדש מרמת שביעות הרצון הגבוהה, מהחדשנות והערך המוסף שאתם נותנים לעובדים שלנו. אני באופן אישי השתתפתי באחת הפעילויות והתובנות שעלו בעקבותיה מלוות אותי עד היום. ממליצה בחום [/testimonial][testimonial name="גלי בר, מנהלת משאבי אנוש - TRITON" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/גלי-בר.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]פעילות מדהימה לצוות הנהלה! גם המנהלים הציניים, הביקורתיים והחריפים נכבשו ע"י ההפעלה לחלוטין והמשיכו לדבר עליה בהתלהבות. המפגש מאתגר ומרתק וזכה לתגובות נלהבות מכלל המשתתפים. הפורמט דואג לכך שכל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, לרבות הפאסיביים ביותר, היו מעורבים לחלוטין. מדובר בפעילות שפשוט לא ניתן לפספס איתה, מתכון להצלחה הן בהיבט ההנאה והן בהיבט הערך המוסף. [/testimonial][testimonial name="שירן אמרי, מנהלת מחלקת פיתוח ארגוני - פלאפון" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/שירן.png" image_border_radius="" company="" link="" target="_self"]"חווית המשחק והסדנה הייתה ללא ספק סוחפת, מאמתת, מאתגרת והעיבוד שלאחריו פותח שדה רחב של אפשרויות. את הסדנאות של פרשביז קיימנו בקרב ההנהלה הבכירה ומנהלים בחטיבות השונות, עם כולם תרגלו את שפת המשחק לפיתוח פתרונות לאתגרים עמם מתמודדים. הפתרונות אף יצאו לפועל ומומשו! אנחנו ממינים אותם שוב ושוב. הצוות המשובח.. שהתשובה – "לא" פשוט לא קיימת. לכל אילוץ, בקשה, מחשבה, התאמה הם הצליחו לתת מענה – העולם פתוח והאפשרויות בו אינסופיות (הם מתנהגים את זה)" [/testimonial][testimonial name="דורית בר" avatar="image" image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/08/דורית.png" image_border_radius="מנהלת משאבי אנוש – Malam Team" company="" link="" target="_self"]"אני רוצה להודות לכם על מפגש מאתגר, מלמד אישית ומקצועית, על משחק שפותח את הראש ומאפשר לכולנו ללמוד להתנהל אחרת. תודה על שותפות בבניית התהליך, התאמת המשחק לצרכים והאתגרים הארגוניים שלנו. החדר היה מלא באנרגיה טובה, התלהבות, למידה ומשולבת בהתנסויות רעננות. אנשים נהנו, אנחנו הרווחנו את המטרות שלנו וזו הייתה דרך מצוינת לצאת לדרך חדשה ולהניע לחשיבה רעננה"[/testimonial][/testimonials][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][youtube id="https://www.youtube.com/watch?v=TizF4Nw0xgM&t=46s" width="900" height="500" autoplay="no" api_params="" class=""][/youtube][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]הסדנאות במהלך הסדנאות המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת, ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים. סדנאות  FreshBiz מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.  סדנאות של פרשביז מגיעות בפורמט מודולארי ובהתאמה לצרכי הארגון, על פי נושאים ומיומנויות שהארגון מעוניין לעבוד עליהם באותה נקודת זמן. ניתן לבחור מתוך נושאים קיימים או לתפור לארגון סדנה המותאמת לאתגרים ספציפיים.      הסדנאות שלנו ייחודיות, עוצמתיות ומלהיבות. זה לא דומה לשום דבר  באחריות! למגוון אפשרויות לסדנאות - לחצו כאן[/fusion_text][/three_fourth][/fullwidth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]

רוצים להטמיע הלכה למעשה? בהחלט אפשרי!

[/title][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]הבחירה האולטימטיבית שתייצר לכם קפיצה קוונטית בתוצאות מתוך הניסיון הרב שצברנו, המשתתפים בסדנאות חווים חווית למידה אינטנסיבית, אך זקוקים לתהליך מעמיק, לעיבוד נקודתי ואישי כדי להפוך את ההבנות הנרכשות לישימות בשטח.  אנו מציעים חבילה המשלבת אבחון, סדנה מבוססת משחק  FreshBiz ותהליך ליווי של הצוות ו/או מנהלים בכדי לעשות את המהלכים הנדרשים שיהפכו את ההבנות לעשייה חדשה שיובילו לתוצאות חדשות. עבורכם זו יכולה להיות קפיצה קוואנטית. כחלק מהתהליך ובניית שפה חדשה בארגון ובמטרה להטמיע את ה- Mindset החדש בקרב השותפים בתהליך, תקבלו ארגז כלים פיזי, אשר יכלול עזרים כגון : משחקי פרשביז לתרגול. לוחות ממותגים להצבה במרחבים הציבוריים, פנקסי יזמות לעבודה אישית, הקמת קבוצה משותפת במרחב הדיגיטלי ועוד.[/fusion_text][/three_fourth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]מעבדת חשיבה להנהלות 3 ימים. 2 לילות. מחוץ לארגון. ניתוק מוחלט. נכנסים למעבדת חשיבה ויוצאים עם פתרון. הסדנה מבטיחה שהמנהלים והחברים בצוות יהיו בחופש מחשבתי ויביאו את הפתרונות היצירתיים ביותר שלהם לסוגיות העסקיות ולאתגרים. חוויה שמצריכה התנתקות מהשגרה ויציאה מאזור הנוחות היא שתביא לפריצות דרך תודעתיות ויישומיות. התנסויות חדשות מובילות לפעולות חדשות ומכאן לתוצאות חדשות. חוויה המשלבת למידה, משחק, שיחות, נטוורקינג ועבודה וכמובן גם פינוקים. זהו שילוב מנצח של תוכן, התנסות ועשייה, שמוביל את המשתתפים לחשוב אחרת, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה, להשפיע ולהיות פתוחים לרעיונות חדשים. החוויה הזו מיועדת רק לארגונים והנהלות שרוצות להאיץ את המשחק שלהם ולייצר תוצאות חדשות.   לפרטים נוספים - לחצו כאן[/fusion_text][/three_fourth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]ליווי מנהלים וצוותים   שירות המנטורינג של פרשביז, מספק ייעוץ, אימון וליווי למנהלים ולצוותי ניהול, 1X1 או כ"מעבדה" של  צוות עבודה במטרה למצוא דרכים יצירתיות להתמודד עם אתגרים ומצבי תקיעות, ולהוביל את המנהלים והארגון לתוצאות טובות יותר. חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים בדר"כ מגיעים כאשר מכנסים אנשים מדיסציפלינות שונות, עם נקודות מבט אחרות וחשיבה אחרת. אז אם הייתם רוצים להכניס לצוות החשיבה שלכם מישהו עם חשיבה רעננה שונה משלכם מיטב המוחות שלנו להשכרה. רוצים לחדד את החשיבה שלכם ושל צוות שלכם? רוצים לקצר את הדרך לתוצאות אפקטיביות? אנו נשמח לעזור לכם![/fusion_text][/three_fourth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="default" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]

הרצאות מבית FreshBiz

[/title][fusion_text]ההרצאות שלנו ברוח FreshBiz חווייתיות וגלובליות ומביאות מניסיונם של ארגונים ועסקים בארץ ובעולם[/fusion_text][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]חדשנות זה שם המשחק בהרצאה תחשפו לעולם של חדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות.  ההרצאה מעניקה כלים פרקטיים לחשיבה יצירתיות וחדשנית, בין השאר תלמדו כיצד דיסני, מדונה ואמריקן אקספרס מייצרים חוויות פורצות דרך עבור לקוחותיהם, וכיצד משנתו של אינשטיין שינתה חברות כמו אינטל וזאפוס.[/fusion_text][/three_fourth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5" padding_bottom="5" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_fourth][three_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="#ffffff" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="0" margin_top="0" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]בניית צוותים מנצחים MeWe כל מה שרציתם לדעת על יצירת שיתוף פעולה בין אנשים במקום העבודה בעידן הכי שיתופי אבל גם הכי אינדיבידואליסטי שיש כיצד בונים שיתופי פעולה ועבודת צוות תוך שימור הייחודיות והיצירתיות של כל אחד מחבריה? האם צריך מטרה משותפת כדי שצוות יעבוד יחד? למה תחרות לא תמיד משרתת אותנו? איך עושים זאת בחברות המצליחות? ולמה לא נכון לתת פרסים על תוצאות.[/fusion_text][/three_fourth][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="5" sep_color="#eaeaea" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]

הצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים

[/fusion_text][images picture_size="fixed" hover_type="zoomin" autoplay="yes" columns="6" column_spacing="3" scroll_items="1" show_nav="no" mouse_scroll="yes" border="no" lightbox="no" class="" id=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/hp-1.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/mccann.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/hsbc.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/cc.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/ibm.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/audi.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/wework.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/jj.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/rci.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/leumi-card.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/jr.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/epoch.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/pepsi.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/pfizer.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/loreal.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/ncu.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/pango.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/un.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/pegout.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/astra.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/amdocs.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/pelephone.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/galil.jpg" alt=""][image link="" linktarget="_self" image="http://freshbizgame.biz/wp-content/uploads/2015/06/telefonica.jpg" alt=""][/images][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="yes" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_third last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_third][one_third last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][button link="http://www.freshbizgame.co.il/contactus/" color="default" size="large" stretch="" type="" shape="" target="_self" title="" gradient_colors="#17ab1a|#17ab1a" gradient_hover_colors="#18bf1b|#18bf1b" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="" icon="" icon_position="left" icon_divider="no" modal="" animation_type="0" animation_direction="left" animation_speed="1" animation_offset="" alignment="" class="" id=""]צרו איתנו קשר[/button][/one_third][one_third last="yes" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_third][/fullwidth]