logo-freshbiz-4

ואם העולם היה מגרש המשחקים הפרטי שלך?

איך היה נראה העסק החדש שלך?

איך היה נראה המיצוב של העסק שלך?
איזה מוצרים היית רוצה להציע?
איך היית בונה נכון את התמחור למוצרים שלך?
במה היית ייחודי? איך היית בא לידי ביטוי מיטבי?
איך הוא היה משרת את החיים שהיית רוצה לחיות?

תוכנית מואצת לעסקים חדשים

4 מפגשים ייחודיים בהם נלמד אותך
איך להקים עסק שמייצר עבורך כסף, ביטוי עצמי, ייחודיות ולייף סטייל

אם העולם היה מגרש המשחקים הפרטי שלך?
מה היה הייחוד העסקי שלך?

טביעת האצבע שלך? האמירה שלך?
מה הייתה ההשפעה שלך בעולם שבו הפעולות שלך
נובעות מתודעת שפע ומראיית הזדמנויות?

ואם העולם היה מגרש המשחקים הפרטי שלך?

איך היה נראה המגרש העסקי שלך כשברור לך שאפשר לייצר קפיצות קוונטיות ולהתקדם בכל מצב ובכל תנאי?

יש אנשים שפועלים ככה במגרש העסקי שלהם.
אנחנו מזמינים אותך להצטרף אליהם

וככה זה קורה...

4 מפגשים, בין השעות 14:00-18:00 בתל אביב, אחת לחודש. כל מפגש נפתח עם יחידת תוכן חדשה ומיוחדת שתעיף לכם את הסכך ותאפשר לכם להסתכל על המגרש העסקי והאישי שלכם מזווית חדשה (פירוט התכנים והסילבוס בהמשך). בחלק השני של המפגש יפתח דיון סביב התוכן הנלמד כדי לאשפר לכם להטמיע אותו בעסקים שלכם. כחלק מהמפגשים תקבלו חוברת עבודה שתלווה את התוכנית ותסייע לכם להטמיע את התכנים לעסק הפרטי שלכם. 

0
בוגרי סדנאות ברחבי העולם
0
מדינות

"

כאומנית הייתי ספקנית שפרשביז יוכלו לעזור לי להפוך את האומנות שלי לעסק. אבל, במהלך שנה של השתתפות בסדנאות התחלתי לשנות את ההתנהלות שלי, וחיזקתי את ההבנה היזמית והעסקית שלי. פיתחתי מודלים עסקיים עסקיים שמתאימים לאופי המיוחד של העסק שלי, יצרתי שיתופי פעולה ייחודים, הגעתי לשווקים בינלאומיים, ועוד. בשורה התחתונה, במהלך השנתיים האחרונות הרווחתי עשרות אלפי שקלים ממכירת האומנות שלי בארץ ובעולם…תודה!
רֵבֵּקָה סביניר – אומנית 

"

מה אומרים עלינו?

turquote.png

זאת תוכנית על שיווק ואסטרטגיה ואימון ומכירות, זה לשנות את התפיסה של איך עושים עסקים בעולם ומצד שני איך מגדירים וחיים בהלימה לאורח החיים שהיינו רוצים. זה לחיות בlifestyle–  שאני רוצה, זה להוביל את העסק ולא לתת לו להוביל אותי
תוכנית פותחת ראש. גורמת לחשיבה. אפשר לחזור על התכנים שוב ושוב וכל פעם להגיע לרמה חדשה. 

מיטל ברוקס קמפלר

Helena-sec

meibruks.jpg
turquote.png

תוכנית מיוחדת מאוד שמאפשרת לקבל זוויות ראייה חדשות על גדילת העסק.  לרונן ורויטל יש דרך להנגיש נושאים עסקיים באופן אחר ורענן (בכל זאת זה פרשביז) שמאפשר לראות את הדברים אחרת ולגשת לפתרון בעיות. האווירה מעולה ואנשים ברמה גבוהה עסקית ואישית.

דודו ציזנר

Leandolini Solutions

duduziner.jpg
turquote.png

תוכנית מעולה, שמאוד מיקדה אותנו וגרמה לנו לתהליך מאוד משמעותי, בלי קלישאות, מתחילת התוכנית ועד היום הלכנו כברת דרך מדהימה ואנחנו ממליצים בחום על התוכנית לחברים שלנו.

 

 

 

 

אריה ומרים שחורי

יזמי נדל"ן

ariesh.jpg
turquote.png

התוכנית מצוינת! "מעיפה את הסכך". פותחת את החשיבה בכל-כך הרבה מובנים. הרבה מעבר למוכר ולידוע. זה ממש לא עוד קורס שיווק או ניהול, אלא כלים להתנהלות אישית ולתפיסות עולם שהתרגול שלהן במשחק מעצים ומגביר את העוצמה והאימפקט שלהם. והחוויה… אין לתאר! כיף גדול! הנאה מכל רגע.

 

 

רחל בילסקי

אדריכלית ומעצבת פנים

rachelbli.jpg

מה מחכה לך ב-4 המפגשים במסגרת תוכנית

מפגש 1

"היזמים החדשים" ובניית עסק רב-מיימדי

היזמים החדשים הם אלו שמתנהלים בעולם החדש כבמגרש המשחקים הפרטי שלהם. הם משלבים בהצלחה בין עסקים בעלי משמעות ליכולת למנף משאבים שאינם בבעלותם. הם אלופים ביצירת שיתופי פעולה חוצי גבולות, ואמיצים מספיק כדי  לשנות מודלים ישנים ולהתאים אותם לסגנון החיים החדש. במפגש הראשון תקבלו נקודת מבט רחבה על ההתנהלות ודרך החשיבה החדשה. 
נבחן את המיימדים החיוניים בשלב הקמת עסק חדש, ונגדיר את המוצר המוביל שלכם שישרת מימדים אלו.

 • נוריד את הסיסמאות לקרקע ואחת ולתמיד נבחן מזה חדשנות, יצירתיות ותודעה חדשה.
 • תייצרו מפת יזמות אישית לעסק שלכם, שתאפשר לכם למפות בחוכמה את המשאבים "הסמויים" העומדים לרשותכם, וכיצד להפוך אותם לנכסים פעילים.
 • נבין מהם המימדים המרכיבים עסק שנבנה בצורה יציבה ומהי הזרימה והתהליך הנכון להתנהל בין מימדי העסק השונים.
 • נבחר את המוצר המוביל שלכם, שעליו ניישם ונתרגל את כל התאוריות שנלמד החודשי הקורס.ותלמדו כיצד להפוך אותו לנכס מניב כבר בחודשי התוכנית.

מפגש 2

אריזת ערך ובניית מוצרים ייחודיים

כשהמוצרים והשירותים שלכם נשארים "לא מזוהים" ולא ברורים ללקוחות שלכם, כאשר אתם לא יודעים לארוז אותם בעטיפה הנכונה כך שיבינו שזה בדיוק מה שהלקוחות שלכם מחפשים, אתם פשוט לא מצליחים למכור. האריזה היא התקשורת השיווקית, ההנגשה שלכם של מה שיש לכם להציע.
לא זאת בלבד שצריך לדעת לארוז נכון, גם בשנים האחרונות כשכולם משכפלים את אותם מודלים, אותם הדפים והפרסומים ואפילו אותן המילים זה הופך להיות סתמי ואפילו מציק. ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להראות כמו כולם!

 • איך בונים מוצרים ושירותים חדשים כך שיראו מייד את טביעת האצבע הייחודית שלכם.
 • נתאים את המוצרים שלכם כך שיהיה לכם וללקוחות שלכם ברור, על איזה צורך הם עונים. 
 • איך יודעים מה הייחדיות שלכם והערך שהוא רק שלכם שאותו אתם מספקים ללקוחות שלכם. 
 • איך מדברים נכון את המסר שלכם, בשפה שלכם.
 • נלמד אתכם את מודל "אזור המונופול שלי" – נקודת הממשק בין האלמנטים המרכזיים ביותר בעסק שלכם שתאפשר לכם לעבוד עם הלקוחות כי נכונים לכם.

מפגש 3

תמחור ומיתוג

אתם לא מוכרים שירות או מוצר אתם מוכרים חוויה. החוויה של העסק שלכם מושפעת באופן ישיר מהמיתוג והמיצוב שאתם בונים לו. מאחר ואי אפשר לבנות מיתוג בעזרת מילים וביטוי גרפי בלבד, יש צורך להרחיב ולהבין גם את תפיסת העולם והעסק שלכם, שהיא שתקבע מה יגידו עליך הלקוחות שלך. 
אחרי שבונים את המיצוג והמיצוב הנכון לעסק שלך, אפשר לדבר על תמחור נכון שישקף את הערך שלכם, ומהיכרות רבת שנים, שם לעיתים נמצא המכשול שלא מאפשר לכם לנוע בנוחות ולייצר תנועה נכונה של משאבים ואנרגיה. נטפל גם בזה 🙂

 • נבין איך מייצרים מותג ויזואלי שישרת אתכם בדרך הכי נכונה לעסק שלכם.
 • נחקור איך מעבירים את הייחודיות שלכם בשפה שהעין יודעת לתרגם לתובנות.
 • נשאל איך בוחרים את האימג'ים הנכונים.
 • ניתן את השעת על סוגיה משמעותית כמו  איך משנים ומגוונים ובכל זאת נשארים נאמנים לקו אחיד שמזוהה אתכם.
 • נלמד איך גורמים לכך שברגע שרואים פרסום / מוצר / שירות שלכם מייד יודעים שזה שלכם.
 • נבדוק בכנות את סוגיית התמחור והערך שאתם בונים עבור המוצרים והשירותים שלכם.
 • ניקח בחשבון את כל המרכיבים ויאפשר לכם להיות בהגשמה מיטבית ולהתפרנס נכון מהעשייה והצמיחה שלכם.

מפגש 4

השיווק של העולם החדש ומודל "השיווק ההיפסטרי".

אחרי שבנינו את מבנה העסק צריך להתחיל לצעוק אותו לעולם.
איך? כמו שעושים את זה בעולם החדש. נלמד אתכם את המודל הייחודי של "שיווק היפסטרי". נבין את השינויים התרבותיים, החברתיים והכלכליים שמשפיעים על עולם השיווק החדש, ונספק לכם מודל שיעיף את השיווק שלכם לשלב הבא. נחשוף מגוון מהלכי שיווק שלנו ושל חברות מובילות בעולם. נאפשר לכם לבחור מתוך שלל האפשרויות את הסיפור הפרטי שלכם שיעביר במיטבו את סיפור העסק שלכם.

 • נלמד אתכם את מודל ה"שיווק ההיפסטרי" – מודל עכשווי שיאפשר לך לבוא לידי ביטוי בדרך ייחודית, שלא דומה לאף אחד אחר.
 • נכנס לעומקו של "הזנב הארוך", נדייק את המיקום שלכם עליו, ונצא משם להבנה של השוק האמיתי שלכם.
 • נפתח את מאחורי הקלעים של מהלכים שיווקיים שעשינו בעצמנו בעבר ונגלה לכם את כל הסודות, מה עבד ומה לא.
 • תקבלו טיפים וכלים שתוכלו ליישם כבר במהלך השיווקי הבא שלכם. 

"

בשנה האחרונה יזמתי והוצאתי לפועל מגוון שיתופי פעולה, יצרתי קשרים מניבים ובעלי פוטנציאל עם קולגות ומכרים ומימשתי כמה תוכניות ופעולות שמיצבו אותי לגמרי במקום אחר מבחינה מקצועית ואישית.
ההכנסה החודשית שלי הכפילה ואף שילשה את עצמה מאז שהצטרפתי למועדון. 

סיוון קונוונילה – מעצבת פנים

"


ויש עוד... בנוסף להכל תקבלו גם...

yazbk.jpg

הספר "היזמים החדשים"

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. עכשיו בעברית. לאחר שיצא לאור בארה"ב, עם אלפי קוראים ועשרות חוות דעת באמזון, עם ציון של 5 כוכבים!

GAME

השתתפות במפגש משחק FreshBiz

משחק יזמות, המדמה סימולציה של סביבה עסקית שיביא אותך לזהות דפוסי חשיבה, להטמיע עקרונות יזמיים, לאמץ כלים מידיים ולפעול בכמה מישורים. תוך כדי המשחק, יפתח עבורך מיינסט ליצירת מגרש המשחקים הפרטי שלך בעסקים ובחיים.

playbook.jpg

חוברת עבודה FreshBiz 4 - Play Book

חוברת עבודה שתלווה אתכם לאורך התוכנית ותאפשר לכם לתעד, לארוז, ליצור תהליכים ולחזור תמיד לתכנים שעבדתם איתם. בין המפגים ינתנו משימות לבית שיערו לכם להמשיך לעבוד ולהטמיע את התכנים.

gbigewt.jpg

כניסה לקבוצת פייסבוק סודית

קבוצה סגורה למשתתפי התוכנית. בקבוצה יעלו משימות, שיתופים, התייעצויות והמשך טבעי, מפרגן ומלמד לשיחות בין המפגשים. הקבוצה היא המקום עבורך לקבל עוד מידע ותשובות לסוגיות שיעלו בעקבות ובין המפגשים.

"

קפיצה קוואנטית ששינתה את חיי!!! המחשבות, הסיפורים, הרגשות של כולם, השיתוף, האנשים, ההתלהבות, הרצונות, המשחק, הדחף לספר לכולם מה עברתי… לאן הגעתי…. איזה דרך מופלאה עברתי ולהגיד תודה לכל מי שמאמין למה הפכתי. בלעדיכם זה לא היה קורה. אני איתכם כבר מעל שנה, כבר הגדלתי את העסק שלי פי 3, למחזורים של מאות אלפי שקלים. תודה 

אילנית בארי – מעצבת פנים

"

להרשמה וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים הבאים

התוכנית מיועדת לעסקים בתחילת הדרך

 • כמה: היום המחיר הינו 2500 ₪ + מע"מ
  במקום 3200 ₪ + מע"מ. (אפשרי בעד 6 תשלומים)
 • איפה: "מייפל האוס" לילנבלום 30 תל אביב
 • מתי: 4 מפגשים. אחת לחודש. 14:00-18:00 תאריכים:
  19.9.19 | 16.10.19 | 12.11.19 | 16.12.19

המחיר עולה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

כל התכנים מוקלטים לטובת משתתפי התוכנית.
התוכנית מיועדת לעסקים פעילים (לא לרעיונות בהתגבשות). אישור סופי על השתתפות בתוכנית יינתן לאחר ההרשמה ולאחר שיחה עם רויטל או רונן לוודא התאמה לתוכנית.

וגם חשוב שתדעו...

המבנה של התוכנית סדור וידוע מראש, גדוש בחומר משובח, רעיונות ודוגמאות מהיזמים המבריקים בעולם, ותפיסות מחשבתיות ששוברות את גבולות המותר והאפשר.
אך עם זאת ככל שתשתפו, תיזמו, תבקשו, כך תקבלו עוד מהידע והניסיון שלנו כמנחים.  ככל שתהיו פרואקטיביים וצמאים לקבל עוד ועוד, כך תקבלו רעיונות, השראה, הסתכלות אחרת ותשובות לדילמות פרטיות שלכם.  
יחידות התוכן אינן תהליכיות, אך הן שלובות האחת בשנייה. במפגשים נחבר את הנקודות השזורות בין מפגש למפגש, לעיתים ניגע באותה "הנקודה" בכמה כיוונים, כדי לייצר תמונה הוליסטית ורחבה על העסק שלכם.

אתם הולכים לצחוק, ליהנות, לבנות ולהרכיב מחדש את העסק שלכם.  אתם בעיקר עומדים לעבור חווית למידה אחרת.
זה לא מתאים לכל אחד. זה מתאים לאלו שרוצים לטרוף את החיים. לאלו שרוצים להפוך את העסק שלהם למקום בו אתם יכולים לבוא לידי ביטוי מיטבי כך שיאפשר לכם את הלייפסטייל שאתם רוצים לעצמכם.

"

התוכנית איפשרה לי הרחבה של הראייה העסקית שלי תוך חיבור למה אני רוצה להשיג והכי חשוב איך להשיג את זה. המועדון עשיר בתהליכים של חשיבה חדשנית ושונה מהרגיל. באמצעות יצירת שיתופי פעולה, פיתוח מוצרים חדשים ומודלים עסקיים עדכניים הצלחתי לי כמאמן אישי ועסקי להפוך את העסק שלי לנכס מניב ולא רק לעבודה. באמצעות אריזת תוכן נכונה הצלחתי להכפיל את המחירים שלי ולשלש את ההכנסה שלי. 
אביעד משל – מאמן אישי ועסקי

"

יש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד תיאוריה, יש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד כלים, ויש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד הוויה, הוויה זה אומר- תודעה בפעולה, כאלה הם בדיוק רונן גפני ורויטל פיזנטי. אמנם אני מכירה אותם לא מעט זמן, אבל זכיתי להכיר אותם באמת רק לפני כמה חודשים כשהגעתי לתוכנית שלהם "פרשביז סוהו" ואז גם נחשפתי מקרוב למהות התכנים שלהם

הרגשתי וואוו.
את זה אני רוצה ללמוד. מהם אני רוצה ללמוד. זו ההוויה העסקית שאני רוצה לפעול בה,

תודעה בפעולה זה אומר סנכרון מלא בין מה שאנחנו אומרים/חושבים/מאמינים לבין האופן שבו אנחנו פועלים בחיים. יש כל מיני רמות של תודעה בפעולה. הרמה הגבוהה ביותר היא תודעת מרחב. זוהי תודעה שבה אנחנו פועלים בתור מובילי המציאות שלנו,  יוצרי הכללים והחוקים שמתאימים לנו.

רונן ורויטל במגרש העסק,  הם תודעת מרחב בפעולה, וזה הדבר הכי מדהים בעיניי שלומדים בתוכנית. לומדים לפעול עם העסק שלנו מתוך תודעת מרחב. הדגש הוא על "לפעול". לא רק להבין, לא רק לחשוב, לא רק להאמין. אלא ממש לפעול.

איך הייתם פועלים בעסק שלכם אם הייתם יודעים שהכל מותר ויש לכם מרחב של אפשרויות בחירה? איך הייתם פועלים במגרש העסקי אם הייתם מרשים לעצמכם לפעול בו כמו במגרש המשחקים הפרטי שלכם? מה הייתם בוחרים לעשות או לא לעשות? כמה "בא לי" הייתם מאפשרים לעצמכם? על כמה "צריך" הייתם מוותרים בשמחה?

ואם אתם חושבים לעצמכם שזה לא הגיוני. לא הגיוני שזה כל כך פשוט.
אז כן, זה הגיוני.  זה אנחנו שמסבכים את הכל.

אחרי סיבוב בתוכנית "פרשביז סוהו",  אתם כנראה תסכימו איתי. ובעיקר, תפעלו אחרת בעסק שלכם.

רוזין רוזנבלום
מומחית לכתיבה ואסטרטגיה שיווקית

להרשמה וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים הבאים

התוכנית מיועדת לעסקים בתחילת הדרך

 • כמה: היום המחיר הינו 2500 ₪ + מע"מ
  במקום 3200 ₪ + מע"מ. (אפשרי בעד 6 תשלומים)
 • איפה: "מייפל האוס" לילנבלום 30 תל אביב
 • מתי: 4 מפגשים. אחת לחודש. 14:00-18:00 תאריכים:
  19.9.19 | 16.10.19 | 12.11.19 | 16.12.19

המחיר עולה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

כל התכנים מוקלטים לטובת משתתפי התוכנית.
התוכנית מיועדת לעסקים פעילים (לא לרעיונות בהתגבשות). אישור סופי על השתתפות בתוכנית יינתן לאחר ההרשמה ולאחר שיחה עם רויטל או רונן לוודא התאמה לתוכנית.

מה עוד אומרים עלינו?

INFINI-TEAM

רונן גפני

מייסד ויוצר משחק העסקים FreshBiz ומנכ"ל FreshBiz Global, מחבר משותף של "היזמים החדשים"- הספר שיצא לאור בארה"ב ובישראל. פילוסוף עסקי. יזם סדרתי, מרצה ומאמן הסוחף אחריו עשרות אלפי אנשים,
הופיע ב- TEDx עם הרצאתו "משחק העסקים החדש". אימן מעל 15,000 איש ברחבי העולם בתחומי חדשנות, פיתוח חשיבה יזמית, תודעה חדשה ועוד, תוך שזירת גישות שונות לעסקים, יצירתיות, עיצוב ולייפסטייל, לכדי תנועה גלובאלית חדשנית.

רויטל פיזנטי

מייסדת ומנכ"לית FreshBiz ישראל, Mindset Designer מרצה, כותבת, מלווה אישית ומאמנת עסקית. בשנים האחרונות העבירה סדנאות לאלפי בעלי עסקים, מנהלי ארגונים, צוותי עובדים וסטודנטים באקדמיה. רויטל מומחית לעצמיות האדם בתוך מערכות יחסים ושיתופי פעולה, ומלמדת אנשים לבוא לידי ביטוי אופטימאלי. עוסקת רוב זמנה בהתפתחות, אמנות הדיוק, הטמעת תובנות ומימושן במציאות החיים, תוך שילוב מתודות וכלים מעולמות תוכן עסקיים, התפתחותיים ורוחניים.

"

עברו רק שלושה חודשים ואני החזרתי את ההשקעה ללא ספק. למדתי לפעול הרבה יותר מהר, למדתי לייצר שיתופי פעולה ומתוך הפעולות שעשיתי בזכות התוכנית ובזכות ההכרויות, יצרתי פעולות ששות לי הרבה מאוד כסף, אבל גם עניין וסיפוק. התוכנית איפשרה למיכל אשתי ולי לעשות גם צעד משעותי בחיים הפרטיים, ולהגשים חלום של מעבר לשנה לאמסטרדם!
דניאל שלגי שירה – פיתוח אתרים ודיגיטל

"

מעל 60,000 משתתפים, ביותר מ- 30 מדינות. 

FreshBiz מובילה מגמה עולמית של פיתוח חשיבה יזמית המותאמת לעולם העסקים החדש. אנחנו עושים זאת באמצעות סדרה של פעילויות ומוצרים, החל מסדנאות חצי יום מבוססות משחק היזמות FreshBiz, דרך ספר היזמים החדשים" ועד לתהליכי עומק, מעבדות חשיבה של מספר ימים בארץ ובחו"ל, ועד קהילה פעילה של יזמים ומנהלים. רשת השותפים שלנו פרוסה ביותר מ 30 מדינות ועובדת מול ארגונים, בעלי עסקים, יזמים וסטודנטים במגוון רחב של תרבויות ותעשיות.  FreshBiz הינה חברת ההדרכה היחידה בעולם שנכנסה לרשימת GameChangers500 לצד חברות מהשורה הראשונה כמו זאפוס, גוגל, קיקסטארטר ועוד.

מה זה חשיבה יזמית ומה אומרים עלינו?

מה עוד אומרים עלינו?

להרשמה וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים הבאים

התוכנית מיועדת לעסקים בתחילת הדרך

 • כמה: היום המחיר הינו 2500 ₪ + מע"מ
  במקום 3200 ₪ + מע"מ. (אפשרי בעד 6 תשלומים)
 • איפה: "מייפל האוס" לילנבלום 30 תל אביב
 • מתי: 4 מפגשים. אחת לחודש. 14:00-18:00 תאריכים:
  19.9.19 | 16.10.19 | 12.11.19 | 16.12.19

המחיר עולה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

כל התכנים מוקלטים לטובת משתתפי התוכנית.
התוכנית מיועדת לעסקים פעילים (לא לרעיונות בהתגבשות). אישור סופי על השתתפות בתוכנית יינתן לאחר ההרשמה ולאחר שיחה עם רויטל או רונן לוודא התאמה לתוכנית.

!FORGET THE WORLD YOU KNEW. EMBRACE THE NEW

לפרטים נוספים או שאלות, מוזמנים ליצור קשר עם רויטל בטלפון : 0544551137