freshbiz-athens-logo.png

FreshBiz Athens – ארכיטקטורה עסקית

מלון מפנק, 12 בעלי עסקים, 5 ימים של למידה וכיף, תודעה, יזמות, נטוורקינג וחוויה בלתי נשכחת

תכנים של תודעה וחדשנות. סביבה מעוררת חושים. שיחות איכותיות עם אנשים איכותיים, לייפסטייל וכיף.
עולם העסקים החדש הוא מרתק, מעורר השראה, מלא בהזדמנויות ופועל על פי חוקי משחק חדשניים, אבל עם זאת אנו נשענים על הסיפורים העתיקים שאנו מכירים. הפעם בסדנה נרענן ונחדש את הסיפור של עצמנו.

FreshBiz Athens – ארכיטקטורה עסקית

סדנה שמרחיבה אופקים ופותחת את הראש. נדבר על ארכיטקטורה, פילוסופיה, חשיבה רשתית, Storytelling, חשיבה ביקורתית ועוד תכנים והפתעות, דרך מצגות מעיפות, סיור גרפיטי, טברנות והפעלות (אבל מותר לנו לשמור כמה סודות).

הסדנה מיועדת לכל ה-Business & Life Hackers. הסדנה משלבת תודעה, התפתחות אישית ועסקית וזמן איכות בלוקיישן מפנק. יהיה אולימפוס! הסדנה בעברית ומועברת על ידי רונן גפני ורויטל פיזנטי.

קצת ממה שיהיה לנו בסדנת ארכיטקטורה ופילוסופיה עסקית:

phyls.png

פילוסופיה עסקית

נדון בשאלות הקיומיות. לא מה האסטרטגיה או הטקטיקה כדי להביס את המתחרים, אלא את השאלה ״האם צריך להביס מתחרים״. לא ״ איך להתעשר ״ אלא ״מה זה עושר? לא טקטיקות או אסטרטגיות איך להגדיל את העסק אלא האם בכלל המטרה היא להגדיל את העסק? נשאל את השאלות שמאפשרות לנו לעצב משחק חדש.  שבוחנות בכלל את עצם האמונות שלנו על העולם העסקי-כלכלי.

thinking-rish.png

ארכיטקטורה עסקית

בעולם שהולך ומשתנה בקצב הולך וגובר, אנו נדרשים לקיים עסקים יציבים שישגשגו בשנים הקרובות ועם זאת להכניס מספיק גמישות והתחדשות כדי לעמוד בקצב הממהר של העידן הכי מתקדם שידענו. כדי לבנות את התוכנית העסקית שלך לעשור שבפתח, נתבונן על התמונה גדולה, נתכנן מהלכים, נתכונן לשלבי הצמיחה הבאים של העסק שלכם, כך שיתאימו לחיים שאתם רוצים לחיות.

thinking-bik.png

חשיבה ביקורתית

אנחנו אלופים במה צריך, איזה מיומנות לשפר ובאלה כלים להשתמש מתי. לעיתים חסרה לנו היכולת לדעת לפעול מתוך ידיעה מה נכון ולא נכון לנו . בשביל לעזור לכם לייצר ביקורת עצמית בריאה על מה לעשות ולא לעשות, מה נכון או לא נכון מה מקדם או לא מקדם אתכם, נדרשים מנגנונים שלא ניתן לשרטט בשום כלי שאנחנו מכירים. הכלים שנדרשים הם פנימיים ואישיים. נלמד לקרוא את עצמנו ולהבין למה אנחנו בוחרים מה שאנחנו בוחרים.

persochar.png

נרטיב ומיתולוגיה יוונית

בכל אחד ואחת מסתתרות תכונות של אלים, לכל אחד עוצמות ומנגנונים שהם כוחות-העל שלו. נתפרע ונבחר לעצמנו תכונות נשגבות הלקוחות מהמיתולוגיה העתיקה, שישרתו אותנו בכל אתגר עסקי. נבין מי צריך את מי בקבוצת הליבה שלו ונבנה ממלכה של הבנות ומהלכים בלתי מנוצחים.

mpeach.png

Storytelling

נשפר ונרכיב מחדש את המסר שלנו. נספר את עצמנו מחדש. נבין מהן אבני היסוד להעברת מסר בדרך נכונה שתקדם את ה"למה" שלנו וגם נבין איך להניע לפעולה הנכונה. בסוף הסשן תבינו שכל מסר ניתן להעביר בדרך שלכם, גם אם נתקיל אתכם בתנאים לא הגיוניים ועדיין תנצחו את המשחק.

קרדיט תמונות בדף : אלה פאוסט והדר הרנס (צלמות סופר מוכשרות ומשתתפות המועדון השנתי שלנו, ומשתתפות החוויה באתונה)

מה כוללת סדנת FreshBiz Athens – ארכיטקטורה עסקית

 • טיסה מתל אביב לאתונה (ובחזרה)
 • הסעה מהשדה ומלון ובחזרה
 • 5 לילות במלון COCO-MAT כולל ארוחת בוקר. זה המלון עם הצוות הכי אדיב והמיטות הכי מפנקות באתונה
 • ארוחת צהריים בזמני הסדנה + נשנושים לאורך כל היום בחדר הסדנאות
 • נטוורקינג עם חבורה מקסימה של בעלי עסקים ואנשים מיוחדים
 • עבודה אישית בקבוצה בליווי שלנו
 • אווירה של עולם חדש וישן, נוסטלגיה וחדשנות
 • ביקור בטברנה העם אוכל מפנק, ראקי ולהקה.
 • סיור גראפיטי
 • כמובן שנשחק את המשחק FreshBiz
 • ועוד הפתעות…

*הלינה לזוג בחדר משותף

אתם הולכים לצחוק, ליהנות, לבנות, לשדרג ולהרכיב מחדש את העסק שלכם.  אתם בעיקר עומדים לעבור חווית למידה אחרת.
זה לא מתאים לכל אחד. זה מתאים לאלו שרוצים לטרוף את החיים. לאלו שרוצים להפוך את העסק שלהם למקום בו אתם יכולים לבוא לידי ביטוי מיטבי כך שיאפשר לכם את הלייפסטייל שאתם רוצים לעצמכם.

0
בוגרי סדנאות ברחבי העולם
0
מדינות

"

בשנה האחרונה יזמתי והוצאתי לפועל מגוון שיתופי פעולה, יצרתי קשרים מניבים ובעלי פוטנציאל עם קולגות ומכרים ומימשתי כמה תוכניות ופעולות שמיצבו אותי לגמרי במקום אחר מבחינה מקצועית ואישית.
ההכנסה החודשית שלי הכפילה ואף שילשה את עצמה מאז שהצטרפתי למועדון. 

סיון קונוולינה – מעצבת פנים

"

להרשמה וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים הבאים

התוכנית מיועדת לעסקים שרוצים את השלב הבא. 

 • כמה: היום המחיר הכולל הינו 9945 ₪
  (במקום 11145 ₪ . אפשרי בעד 6 תשלומים)
 • איפה: אתונה. מלון Coco-Mat
 • מתי: 19-23 במרץ 2020
המחיר נכון להיום ועשוי לעלות בהתאם למחירי הטיסות

כל התכנים מוקלטים לטובת משתתפי הסדנה.
הסדנה מיועדת לעסקים פעילים (לא לרעיונות בהתגבשות או לעסקים מתחילים). אישור סופי על השתתפות בסדנה יינתן לאחר ההרשמה ולאחר שיחה עם רויטל או רונן לוודא התאמה.

מה אומרים על התוכניות השונות שלנו ולמה כדאי לך להצטרף גם?

וגם חשוב שתדעו...

המבנה של הסדנה סדור וידוע מראש, גדוש בחומר משובח, רעיונות ודוגמאות מהיזמים המבריקים בעולם, ותפיסות מחשבתיות ששוברות את גבולות המותר והאפשר.
אך עם זאת ככל שתשתפו, תיזמו, תבקשו, כך תקבלו עוד מהידע והניסיון שלנו כמנחים.  ככל שתהיו פרואקטיביים וצמאים לקבל עוד ועוד, כך תקבלו רעיונות, השראה, הסתכלות אחרת ותשובות לדילמות פרטיות שלכם.  
יחידות התוכן אינן תהליכיות, אך הן שלובות האחת בשנייה. במפגשים נחבר את הנקודות השזורות בין מפגש למפגש, לעיתים ניגע באותה "הנקודה" בכמה כיוונים, כדי לייצר תמונה הוליסטית ורחבה על העסק שלכם.

אתם הולכים לצחוק, ליהנות, לבנות ולהרכיב מחדש את העסק שלכם.  אתם בעיקר עומדים לעבור חווית למידה אחרת.
זה לא מתאים לכל אחד. זה מתאים לאלו שרוצים לטרוף את החיים. לאלו שרוצים להפוך את העסק שלהם למקום בו אתם יכולים לבוא לידי ביטוי מיטבי כך שיאפשר לכם את הלייפסטייל שאתם רוצים לעצמכם.

"

התוכנית איפשרה לי הרחבה של הראייה העסקית שלי תוך חיבור למה אני רוצה להשיג והכי חשוב איך להשיג את זה. המועדון עשיר בתהליכים של חשיבה חדשנית ושונה מהרגיל. באמצעות יצירת שיתופי פעולה, פיתוח מוצרים חדשים ומודלים עסקיים עדכניים הצלחתי לי כמאמן אישי ועסקי להפוך את העסק שלי לנכס מניב ולא רק לעבודה. באמצעות אריזת תוכן נכונה הצלחתי להכפיל את המחירים שלי ולשלש את ההכנסה שלי. 
אביעד משל – מאמן אישי ועסקי

"

יש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד תיאוריה, יש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד כלים, ויש אנשים שאנחנו הולכים אליהם כדי ללמוד הוויה, הוויה זה אומר- תודעה בפעולה, כאלה הם בדיוק רונן גפני ורויטל פיזנטי. אמנם אני מכירה אותם לא מעט זמן, אבל זכיתי להכיר אותם באמת רק לפני כמה חודשים כשהגעתי לתוכנית שלהם "פרשביז סוהו" ואז גם נחשפתי מקרוב למהות התכנים שלהם

הרגשתי וואוו.
את זה אני רוצה ללמוד. מהם אני רוצה ללמוד. זו ההוויה העסקית שאני רוצה לפעול בה,

תודעה בפעולה זה אומר סנכרון מלא בין מה שאנחנו אומרים/חושבים/מאמינים לבין האופן שבו אנחנו פועלים בחיים. יש כל מיני רמות של תודעה בפעולה. הרמה הגבוהה ביותר היא תודעת מרחב. זוהי תודעה שבה אנחנו פועלים בתור מובילי המציאות שלנו,  יוצרי הכללים והחוקים שמתאימים לנו.

רונן ורויטל במגרש העסק,  הם תודעת מרחב בפעולה, וזה הדבר הכי מדהים בעיניי שלומדים בתוכנית. לומדים לפעול עם העסק שלנו מתוך תודעת מרחב. הדגש הוא על "לפעול". לא רק להבין, לא רק לחשוב, לא רק להאמין. אלא ממש לפעול.

איך הייתם פועלים בעסק שלכם אם הייתם יודעים שהכל מותר ויש לכם מרחב של אפשרויות בחירה? איך הייתם פועלים במגרש העסקי אם הייתם מרשים לעצמכם לפעול בו כמו במגרש המשחקים הפרטי שלכם? מה הייתם בוחרים לעשות או לא לעשות? כמה "בא לי" הייתם מאפשרים לעצמכם? על כמה "צריך" הייתם מוותרים בשמחה?

ואם אתם חושבים לעצמכם שזה לא הגיוני. לא הגיוני שזה כל כך פשוט.
אז כן, זה הגיוני.  זה אנחנו שמסבכים את הכל.

אחרי סיבוב בתוכנית "פרשביז סוהו",  אתם כנראה תסכימו איתי. ובעיקר, תפעלו אחרת בעסק שלכם.

רוזין רוזנבלום
מומחית לכתיבה ואסטרטגיה שיווקית

INFINI-TEAM

רונן גפני

מייסד ויוצר משחק העסקים FreshBiz ומנכ"ל FreshBiz Global, מחבר משותף של "היזמים החדשים"- הספר שיצא לאור בארה"ב ובישראל. פילוסוף עסקי. יזם סדרתי, מרצה ומאמן הסוחף אחריו עשרות אלפי אנשים,
הופיע ב- TEDx עם הרצאתו "משחק העסקים החדש". אימן מעל 15,000 איש ברחבי העולם בתחומי חדשנות, פיתוח חשיבה יזמית, תודעה חדשה ועוד, תוך שזירת גישות שונות לעסקים, יצירתיות, עיצוב ולייפסטייל, לכדי תנועה גלובאלית חדשנית.

רויטל פיזנטי

מייסדת ומנכ"לית FreshBiz ישראל, Mindset Designer מרצה, כותבת, מלווה אישית ומאמנת עסקית. בשנים האחרונות העבירה סדנאות לאלפי בעלי עסקים, מנהלי ארגונים, צוותי עובדים וסטודנטים באקדמיה. רויטל מומחית לעצמיות האדם בתוך מערכות יחסים ושיתופי פעולה, ומלמדת אנשים לבוא לידי ביטוי אופטימאלי. עוסקת רוב זמנה בהתפתחות, אמנות הדיוק, הטמעת תובנות ומימושן במציאות החיים, תוך שילוב מתודות וכלים מעולמות תוכן עסקיים, התפתחותיים ורוחניים.

"

עברו רק שלושה חודשים ואני החזרתי את ההשקעה ללא ספק. למדתי לפעול הרבה יותר מהר, למדתי לייצר שיתופי פעולה ומתוך הפעולות שעשיתי בזכות התוכנית ובזכות ההכרויות, יצרתי פעולות ששות לי הרבה מאוד כסף, אבל גם עניין וסיפוק. התוכנית איפשרה למיכל אשתי ולי לעשות גם צעד משעותי בחיים הפרטיים, ולהגשים חלום של מעבר לשנה לאמסטרדם!
דניאל שלגי שירה – WEBGUY פיתוח אתרים ודיגיטל

"

מעל 60,000 משתתפים, ביותר מ- 30 מדינות. 

FreshBiz מובילה מגמה עולמית של פיתוח חשיבה יזמית המותאמת לעולם העסקים החדש. אנחנו עושים זאת באמצעות סדרה של פעילויות ומוצרים, החל מסדנאות חצי יום מבוססות משחק היזמות FreshBiz, דרך ספר היזמים החדשים" ועד לתהליכי עומק, מעבדות חשיבה של מספר ימים בארץ ובחו"ל, ועד קהילה פעילה של יזמים ומנהלים. רשת השותפים שלנו פרוסה ביותר מ 30 מדינות ועובדת מול ארגונים, בעלי עסקים, יזמים וסטודנטים במגוון רחב של תרבויות ותעשיות.  FreshBiz הינה חברת ההדרכה היחידה בעולם שנכנסה לרשימת GameChangers500 לצד חברות מהשורה הראשונה כמו זאפוס, גוגל, קיקסטארטר ועוד.

מה אומרים עלינו?

turquote.png

זאת תוכנית על שיווק ואסטרטגיה ואימון ומכירות, זה לשנות את התפיסה של איך עושים עסקים בעולם ומצד שני איך מגדירים וחיים בהלימה לאורח החיים שהיינו רוצים. זה לחיות בlifestyle–  שאני רוצה, זה להוביל את העסק ולא לתת לו להוביל אותי
תוכנית פותחת ראש. גורמת לחשיבה. אפשר לחזור על התכנים שוב ושוב וכל פעם להגיע לרמה חדשה. 

מיטל ברוקס קמפלר

Helena-sec

meibruks.jpg
turquote.png

תוכנית מיוחדת מאוד שמאפשרת לקבל זוויות ראייה חדשות על גדילת העסק.  לרונן ורויטל יש דרך להנגיש נושאים עסקיים באופן אחר ורענן (בכל זאת זה פרשביז) שמאפשר לראות את הדברים אחרת ולגשת לפתרון בעיות. האווירה מעולה ואנשים ברמה גבוהה עסקית ואישית.

 

 

 

דודו ציזנר

Leandolini Solutions

duduziner.jpg
turquote.png

תוכנית מעולה, שמאוד מיקדה אותנו וגרמה לנו לתהליך מאוד משמעותי, בלי קלישאות, מתחילת התוכנית ועד היום הלכנו כברת דרך מדהימה ואנחנו ממליצים בחום על התוכנית לחברים שלנו.

 

 

 

 

אריה ומרים שחורי

יזמי נדל"ן

ariesh.jpg
turquote.png

התוכנית מצוינת! "מעיפה את הסכך". פותחת את החשיבה בכל-כך הרבה מובנים. הרבה מעבר למוכר ולידוע. זה ממש לא עוד קורס שיווק או ניהול, אלא כלים להתנהלות אישית ולתפיסות עולם שהתרגול שלהן במשחק מעצים ומגביר את העוצמה והאימפקט שלהם. והחוויה… אין לתאר! כיף גדול! הנאה מכל רגע.

 

 

רחל בילסקי

אדריכלית

rachelbli.jpg

מה זה חשיבה יזמית ומה אומרים עלינו?

מה עוד אומרים עלינו?

!FORGET THE WORLD YOU KNEW. EMBRACE THE NEW

לפרטים נוספים או שאלות, מוזמנים ליצור קשר עם רויטל בטלפון : 0544551137

להרשמה וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים הבאים

התוכנית מיועדת לעסקים שרוצים את השלב הבא. 

 • כמה: היום המחיר הכולל הינו 9945 ₪
 • איפה: אתונה. מלון Coco-Mat
 • מתי: 19-23 במרץ 2020

המחיר נכון להיום ועשוי לעלות בהתאם למחירי הטיסות

כל התכנים מוקלטים לטובת משתתפי הסדנה.
הסדנה מיועדת לעסקים פעילים (לא לרעיונות בהתגבשות או לעסקים מתחילים). אישור סופי על השתתפות בסדנה יינתן לאחר ההרשמה ולאחר שיחה עם רויטל או רונן לוודא התאמה.