סדנאות לחברות וארגונים

FreshBiz

מובילים מגמה עולמית לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית, המותאמת לעולם העסקים החדש

FreshBiz הינה חברה רב-לאומית המתמחה ביצירת שינויים ושיפור ביצועים, באמצעות למידה חווייתית.
בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק היזמות FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור התוצאות העסקיות, בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר. אנו נסייע לכם בעידוד חדשנות, מינוף משאבים באמצעות שיתופי פעולה, פרואקטיביות ורתימת עובדים למטרות הארגון.

נשמח להיפגש, לבחון את הצרכים שלכם, ולהתאים לכם את הסדנה המדויקת לכם.

סדנאות

מהלך הסדנאות המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת, ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים.

סדנאות  FreshBiz מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.

סדנאות של פרשביז מגיעות בפורמט מודולארי ובהתאמה לצרכי הארגון, על פי נושאים ומיומנויות שהארגון מעוניין לעבוד עליהם באותה נקודת זמן. ניתן לבחור מתוך נושאים קיימים או לתפור לארגון סדנה המותאמת לאתגרים ספציפיים.     

הסדנאות שלנו ייחודיות, עוצמתיות ומלהיבות. זה לא דומה לשום דבר  באחריות!

פיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית

סדנה של 3 שעות שבה נשחק את המשחק כמובן! נפתח שרירי חשיבה היזמית.

הסדנה מאפשרת למשתתפים לקבל שיקוף עוצמתי על דרך ההתנהלות, ללמוד בדרך חווייתית ולגלות אפשרויות חדשות בהן ניתן לפעול על מנת להתקדם לעבר המטרות.

הדרך היחידה לנצח במשחק היא ע"י מינוף וניהול משאבים נכון, זיהוי ויציאת הזדמנויות, קיום שיתופי פעולה, תכנון אסטרטגי ומציאת פתרונות יצירתיים.

לאחר המשחק ניתן מקום לשיתוף ועיבוד ואין ספק שזהו השלב העוצמתי והמשמעותי שבמפגש.

נעבד את הקשר בין הפעילות שלנו במשחק לפעילות שלנו בחיים העסקיים, ואילו תועלות אנחנו מקבלים מאימוץ של חשיבה עסקית יצירתית. נבין כיצד לתרגם את התנועה במשחק לתנועה בחיים שתאפשר לנו לנצל אחוז גדול יותר מהאפשרויות העומדות לרשותנו בכל רגע נתון.

ההבנות החדשות הנוצרות במשחק מתורגמות לתובנות חדשות באשר להתנהלות של המשתתפים בתחומים מהותיים בחיי הארגון.

במפגש ננטרל  אמונות מגבילות ונציג אלטרנטיבות לחשיבה והתנהלות חדשה שמשנה את חוקי המשחק ומתאימה לעולם שבו אנו חיים.

חדשנות וחשיבה יצירתית – מלוח המשחק למציאות

נפתח את המפגש בהרצאה מרתקת על מהותה של חשיבה יצירתית, כיצד היא מתקיימת, מה התהליכים שקורים במוח האדם בעת תהליך של חשיבה יצירתית.

נלמד מודל של חשיבה רשתית-רב מימדית, שמאפשרת פיתוח חשיבה יצירתית ברמה גבוה אך עם זאת פשוטה להבנה ויישום, ונטבל בדוגמאות מעולם העסקים של הכלכלה החדשה וכיצד החברות המובילות בעולם מיישמות חשיבה זו.

נלמד מודלים של חשיבה יצירתית המצאתית ונחשוף אתכם לחדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות.
ניתן כלים פרקטיים לחשיבה יצירתיות וחדשנית פורצות דרך תוך הבנת כללי המשחק המשתנים של הכלכלה החדשה ואיך הופכים לבעלי משמעות עבור הלקוחות, הארגון והעובדים בו, בעידן כה דינאמי ומשתנה.

נשמח את המשחק פרשביז, כאשר החוקים והמטרות ישתנו כל הזמן ויחייבו את המשתתפים ליישם חדשנות ופרואקטיביות כדי להצליח לנצח את המשחק.

על מנת להפוך את המפגש לאפקטיבי, יונחו המשתתפים לפתח רעיונות שתואמים את ההגדרות שנבחרו על ידי ההנהלה טרם תחילת הסדנה. הרעיונות יבחנו במטרה שחלקם יהפכו לפתרונות חדשים ופרקטיים בחיי והתנהלות הארגון.

שיתופי פעולה ועבודה בממשקים

האם ניתן לרתום את חברי הצוות למטרה משותפת ועדיין לאפשר להם להרגיש בעלי משמעות כפרטים? כן, זה בדיוק מה שזה כשמדובר על עבודת צוות נכונה. האם ניתן לשתף פעולה בין צוותים ומחלקות כאשר נדמה שיש אינטרסים שונים? כן, אם יודעים לקיים שיתופי פעולה חכמים.

בסדנה נעמיק בדרך בה ניתן לבנות צוותים מנצחים היוצרים שיתוף פעולה בעידן הכי שיתופי והכי אינדיווידואלי שידע העולם עד כה. 

נבין כיצד בונים שיתופי פעולה ועבודת צוות תוך שימור הייחודיות והיצירתיות של כל אחד מחבריה? מה מניע היום אנשים לפעולה בארגונים וכיצד ניתן למנף את השינויים לטובת העובדים והארגון כאחד.

איך עושים שיתוף פעולה חכם בממשקי עבודה? איך בוחנים את המטרות והאינטרסים של אנשים שלא עובדים איתי בצוות האורגני?  איך מתקשרים בתוך שונות ומובילים את הארגון להשגת מטרות?

על כל השאלות הללו ניתן מענה במפגש.

מאתגר? מאוד! אפשרי? וודאי! איך עושים זאת בארגונים בעולם ואיך אנו יכולים ליישם את התובנות הללו לארגון שלנו.  שילוב מנצח של תוכן חדשני ומשחק FreshBiz המובילים את המשתתפים להבנות חדשות ולהתנהלות חדשה באשר לדרך בה ניתן לשתף פעולה.

התובנות העיקריות שתצאו איתן מהסדנאות שלנו

  • תהיה להם הבנה עמוקה וידיעה ממשית איך לנהל עסק משגשג יעיל ומכוון מטרה, בעולם של כלכלה שיתופית התואמת את עולם העסקים החדש.
  • נלמד את המנהלים ואת הצוותים שלכם להיות סוכנים של שינוי בעלי חשיבה יזמית פנים ארגונית.
  • נאפשר להם להתמודד עם החששות והספקות שלהם ולפתח יוזמה והעזה בדרך ליעד הבא.
  • תהיה להם הידיעה שבכל מגרש עסקי ופרטי, יש לך את היכולת והמיומנות לנצח את המשחק והגיע ליעדים בכמה וכמה דרכים אפשריות.
  • נצייד אותם בשפה חדשה, פריזמה משודרגת ודרך חשיבה שתקדם אותם במציאת פתרונות עסקיים יצירתיים.
  • נלמד אותם למקסם, למנף ולייעל את העשייה שלהם בדרך חכמה.
  • נטפח יכולות של שיתופי פעולה רב-מימדיים שיאפרו להם והפיק את המיטב וגם ליהנות מהדרך.
  • נפתח מיומנות כמו פרואקטיביות, העזה ונחישות בזיהוי ויצירת הזדמנויות.

רוצים לתת למנהלים והעובדים שלכם את הידע והכלים פתח חשיבה יזמית? דברו איתנו עכשיו, ונבדוק ביחד מהי הסדנה האידיאלית עבורכם

רוצים להטמיע הלכה למעשה? בהחלט אפשרי

הבחירה האולטימטיבית שתייצר לכם קפיצה קוונטית בתוצאות

מתוך הניסיון הרב שצברנו, המשתתפים בסדנאות חווים חווית למידה אינטנסיבית, אך זקוקים לתהליך מעמיק, לעיבוד נקודתי ואישי כדי להפוך את ההבנות הנרכשות לישימות בשטח.  אנו מציעים חבילה המשלבת אבחון, מפגשי תוכן בשילוב המשחק  FreshBiz ותהליך ליווי של הצוות ו/או מנהלים בכדי לעשות את המהלכים הנדרשים שיהפכו את ההבנות לעשייה חדשה שיובילו לתוצאות חדשות. עבורכם זו יכולה להיות קפיצה קוואנטית.
כחלק מהתהליך ובניית שפה חדשה בארגון ובמטרה להטמיע את ה- Mindset החדש בקרב השותפים בתהליך, תקבלו ארגז כלים פיזי, אשר יכלול עזרים כגון : משחקי פרשביז לתרגול. לוחות ממותגים להצבה במרחבים הציבוריים, פנקסי יזמות לעבודה אישית, הקמת קבוצה משותפת במרחב הדיגיטלי ועוד.

מעבדת חשיבה להנהלות

3 ימים. 2 לילות. מחוץ לארגון. ניתוק מוחלט. נכנסים למעבדת חשיבה ויוצאים עם פתרון.
הסדנה מבטיחה שהמנהלים והחברים בצוות יהיו בחופש מחשבתי ויביאו את הפתרונות היצירתיים ביותר שלהם לסוגיות העסקיות ולאתגרים.
חוויה שמצריכה התנתקות מהשגרה ויציאה מאזור הנוחות היא שתביא לפריצות דרך תודעתיות ויישומיות. התנסויות חדשות מובילות לפעולות חדשות ומכאן לתוצאות חדשות.

חוויה המשלבת למידה, משחק, שיחות, נטוורקינג ועבודה וכמובן גם פינוקים. זהו שילוב מנצח של תוכן, התנסות ועשייה, שמוביל את המשתתפים לחשוב אחרת, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה, להשפיע ולהיות פתוחים לרעיונות חדשים.
החוויה הזו מיועדת רק לארגונים והנהלות שרוצות להאיץ את המשחק שלהם ולייצר תוצאות חדשות.

ליווי מנהלים וצוותים

שירות המנטורינג של פרשביז, מספק ייעוץ, אימון וליווי למנהלים ולצוותי ניהול, 1X1 או כ"מעבדה" של  צוות עבודה במטרה למצוא דרכים יצירתיות להתמודד עם אתגרים ומצבי תקיעות, ולהוביל את המנהלים והארגון לתוצאות טובות יותר.

חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים בדר"כ מגיעים כאשר מכנסים אנשים מדיסציפלינות שונות, עם נקודות מבט אחרות וחשיבה אחרת. אז אם הייתם רוצים להכניס לצוות החשיבה שלכם מישהו עם חשיבה רעננה שונה משלכם מיטב המוחות שלנו להשכרה.

רוצים לחדד את החשיבה שלכם ושל צוות שלכם? רוצים לקצר את הדרך לתוצאות אפקטיביות? אנו נשמח לעזור לכם!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם

ניתן גם לפנות לרויטל 054-4551137