לרגל השקת הספר "היזמים החדשים" – סדרת הרצאות ומפגשים

בוא להכיר את המיומנויות הנדרשות בעולם העסקים החדש ולשמוע את הסיפורים שמאחורי הקלעים של היזמים המובילים בעולם

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש.
אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, הסטרטאפיסטים, היזמים החברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים.
הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל.
"היזמים החדשים"  נעים בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות והופכים אותו למגרש המשחקים שלהם.  יזמות היא כבר מזמן לא רק עסקים, היא תודעה ותנועה חדשה.

שעתיים של שינוי תודעה, חשיבה חדשה, והתבוננות רעננה על משחק
העסקים החדש וכיצד לחיות חיים של הגשמה, יצירה ושגשוג

 

על ההרצאה

בהרצאה סוחפת ומרתקת לוקחים אתכם רונן, שימחה ורויטל אל "מאחורי הקלעים"  של כתיבת הספר "היזמים החדשים", האנשים שפגשו והסיפורים שליקטו על כמה מהחברות החדשניות והמובילות ביותר היום בעולם.
המחברים מביאים את מיטב התכנים והרעיונות המתקדמים ביותר היום בעולם בנושא יזמות, תוך מתן כלים פרקטיים למנהלים ובעלי עסקים להשיג את מטרותיהם בדרכים יצירתיות ובשימוש כלים חדשניים מעולם היזמות. בהרצאה תלמדו מדוע תחרות היא לחובבנים וכיצד המקצוענים בונים שיתופי פעולה של Win בחזקת Win, למה בעולם החדש זה בסדר להיום גם וגם וגם (ואפילו להיות גאים בזה), ואיך להקים עסקים גלובאליים, צרים, מהירים ומדליקים שעושים טוב לכם ולכוכב הזה.

באמצעות סיפורי מסע מעולם היזמות מציגים רונן, שימחה ורויטל כיצד היזמים המובילים בעולם ממנפים את המודלים החדשים.
ידברו גם על מה זאת תודעה חדשה, מה זה עולם עסקים חדש, איך מכופפים את חוקי המשחק וממציאים את עצמכם מחדש,
וכמה באמת עולה לחיות את החיים שאתם רוצים.

"אם חיפשתם דרך כיצד להצליח בעסקים ובמקביל להינות מתחושה עמוקה של הגשמה ואיכות חיים אז הספר הזה הם המדריך בשבילכם. רונן ושימחה אורזים בספר זה בצורה פשוטה ומעורר מחשבה את העקרונות המובילים של חשיבה יזמית ומאפשרים לכם להצטרף לעולמם של היזמים החדשים שמשנים את פני הכלכלה. ספר חובה!"

אנדרו יואיט  – מנכ"ל GameChangers500 – ארה"ב  

על הספר "היזמים החדשים"

לאחר שיצא לאור הספר "היזמים החדשים" בארה"ב ב 2014, לאחר אלפי קוראים ברחבי העולם וכ 100 חוות דעת באמזון, כולן עם ציון של 5 כוכבים! הבנו שחייבים לאפשר גם לקוראים בישראל לקרוא את הספר בעברית, אנחנו גאים מאוד על הוצאת המהדורה בעברית של הספר "היזמים החדשים".

המהדורה בעברית היא עדכנית ומשודרגת, וכולל תכנים חדשים, עדכונים, הבנות וסיפורים חדשים ומרתקים. הספר נכתב בשיתוף עם רויטל פיזנטי מנכלי"ת פרשביז ישראל והוא מתאים לאנשי עסקים, מנהלים בארגונים ולכל מי שרוצה ליישם חשיבה פורצת דרך בעשייה שלו.

ניתן לרכוש את הספר במחיר מיוחד בעת ההרשמה לארוע.

על הספר "היזמים החדשים"

רונן גפני
נשוי לענת ואבא של נוי ואגם. נולד בתל אביב וגר בבנימינה. ממציא משחק היזמות FreshBiz ומנכ"ל פרשביז גלובל ומחבר שותף של הספר "היזמים החדשים". אימן מעל 15,000 סטודנטים, בעלי עסקים, ומנהלים בארגונים המובילים בעולם בתחום של חשיבה יזמית, עבודת צוות, מנהיגות, חדשנות ויצירתיות. מאמין שעולם העסקים הוא משחק של ביטוי עצמי, יצירתיות, שיתופיות יוזמה והעזה.
חשבון האינסטגרם שלו הוא עדות חייה לסגנון "היזמים החדשים הגלובליים".
שימחה גליק
נשוי לרייצ'ל ואבא של מאור ויקיר. נולד בניו יורק וגר בירושלים.
מרצה מבריק ומאמן גלובלי. מייסד שותף ובעל תואר Chief Fun Officer  ב-FreshBiz, ומחבר שותף של הספר "היזמים החדשים".
מאחוריו מעל ל 10,000 שעות של התפתחות אישית ומקצועית. הנחה את תוכנית הרדיו -“Innovation Nation”. שמחה חי את התשוקה שלו לטייל בעולם וללמד אנשים איך לרענן את החיים והעסקים שלהם, באמצעות מתודולוגיות חדשניות והעוצמה של למידה מבוססת משחק.
רויטל פיזנטי
נשואה לבועז, אמא לעדי, רביד ויהלי. גרה בקדימה.
MindSet Designer. מייסדת FreshBiz ישראל. מרצה. כותבת. מלווה אישית ומאמנת עסקית. מתמחה בעצמיות בתוך שיתופי פעולה ומערכות יחסים ומלמדת אנשים לבוא לידי ביטוי מיטבי. מאמינה שאין דבר כזה אתגר גדול מידי, תמיד ישנה נקודת מבט שממנה זה אפשרי.
משלבת תורות וכלים מעולמות תוכן רוחניים, עסקיים והתפתחותיים. בעלת ניסיון בתפקידים ניהוליים בארגונים עסקיים גדולים. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים. שותפה בכתיבת המהדורה העברית של הספר "היזמים החדשים".

על הספר "היזמים החדשים"

להרשמה למפגש שמתקיים ביום חמישי ה-8.6.18 
בין השעות 19:30-22:00
ב"Meet in Place" ברחוב רוטשילד 8, תל אביב
יש ללחוץ על הכפתור משמאל ולהירשם.

(בקרבת האירוע לנוחותכם חניון הדר תל אביב)

עלות : 98 ₪ למשתתף.
170 ₪ (במקום 196) בתוספת הספר "היזמים החדשים"