ארבעה ימים של חווית התפתחות עסקית
3/6 - 31/5, מדריד, ספרד!

לוקחים אותך ואת העסק שלך לגבהים חדשים
הרצאות * ידע * השראה * תודעה חדשה * משחק * חוויה

על הסדנה

משתתפי החוויות הבינלאומיות הקודמות כבר קראו לזה
"קפיצה קוואנטית שמשנה את החיים"…

4 ימים שבהם אנו צוללים לעומק על:
תודעה עסקית, בניית עסקים חכמים, יזמים חדשים, כסף ומטבעות אחרים, מתכונים
להצלחה והתפתחות אישית ועוד…

נדגים לכם איך בונים עסק שמתאים לעולם העסקים החדש, שתמיד נמצא בהתפתחות, ופועל בשוק ללא תחרות.
נשלב בין התפתחות אישית לעסקית, נדגים מודלים עסקיים של עולם חדש, וניקח אתכם לעולם של בניית עסקיים עם תיבולים חדשים!

הסדנה בעברית ומועברת על ידי רונן גפנירויטל פיזנטי .

"פראשביז זה הכי 'זבנג והתחלנו' חוויה שמגבירה לי את הקצב
והאנרגיה ומאפשרת קפיצה במעלה הספירלה האישית והעסקית." 

יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←

אחד המאפיינים של העולם החדש הם המודלים החדשים שנולדים בו.
לדוגמא, הכלכלה השיתופית הביאה איתה מודלים שמבוססים על גישה למשאבים במקום בעלות.
תנועות כמו "קפיטליזים קשוב" הפכו את המודלים העסקיים לרב מימדיים ומבוססי ערכים.
הטכנולוגיה מאפשרת לנו להמציא, לעקם ולשבור מודלים ישנים, ולברוא במקומם חדשים. בעיקר בעולם העסקים הקטנים הגיע הזמן להפסיק להעתיק מודלים מיושנים של עסקים גדולים, והגיע הזמן להמציא מחדש.

קצת ממה שיהיה לנו בסדנת "Madrid Design"

arch

ארכיטקטורה עסקית

העסק שלנו הוא כמו עיר בהתהוות, צריך לדעת לתכנן בו את השבילים והרמזורים אבל צריך גם מבט ציפור שיאפשר לנו לראות תמונה נכונה של הכנת תשתיות, עיצוב הריאות הירוקות, והגישות לאוטוסטרדה.
עיצוב נכון של המוצרים, המודלים העסקיים, הזמן והאנרגיה שלנו והמותג שלנו. כל אלו הם מלאכת מחשבת של תכנון חכם, שמתחשב בכאן והעכשיו אבל גם מביט קדימה אל העתיד.
הגיע הזמן לפתוח את לוחות השרטוט ולעצב לעצמכם איך ארכיטקטורת העסק שלכם.

marketing

השיווק העתידי

בשנים האחרונות בטח שמעת עשרות אם לא מאות פעמים ש"התוכן הוא המלך". רשימות תפוצה, בלוגים, פוסטים, תכנים. ערך חינמי ללקוחות שלך כדי לבנות משפכי שיווק, משם תכנים בתשלום, בניית רשימות ממוקדות ועוד ועוד מודלים לבניית תוכן שימשוך אליך את הלקוחות שלך. כל זה עבד בעבר, אבל כשכולם משכפלים את אותם מודלים התוכן נהיה זול, זמין ואפילו מציק.
אז מה השלב הבא? מה עתידנים מסמנים כעתיד השיווק? לאן העולם הולך כשהטכנולוגיה כל כך זמינה וזולה?

models

מודלים עסקיים

אחד המאפיינים של העולם החדש הם המודלים החדשים שנולדים בו.
לדוגמא, הכלכלה השיתופית הביאה איתה מודלים שמבוססים על גישה למשאבים במקום בעלות.
תנועות כמו "קפיטליזים קשוב" הפכו את המודלים העסקיים לרב מימדיים ומבוססי ערכים.
הטכנולוגיה מאפשרת לנו להמציא, לעקם ולשבור מודלים ישנים, ולברוא במקומם חדשים. בעיקר בעולם העסקים הקטנים הגיע הזמן להפסיק להעתיק מודלים מיושנים של עסקים גדולים, והגיע הזמן להמציא מחדש.

fire

מדליקים את האש

כל אחת מהחוויות הגלובליות שלנו מאופיינת באחד מארבעת היסודות. היסודות האלו מרכיבים ומייצגים את הרבדים הפנימיים ואת האישיות שלנו. לכל אחד מאיתנו ייסוד אחד דומיננטי, והאתגר הניצחי הוא לפתח מיומנות ולדעת לשלוט ולפעול גם ביסודות האחרים. האיזון בין היסודות השונים הכרחי בתוכנו ובמערכות היחסים שלנו עם אנשים שהם מיסודות אחרים, החולקים איתנו במות משותפות.
אמסטרדם הייתה בסימן אוויר, טוסקנה בסימן אדמה, ובמדריד נדליק את האש, שהיא הייסוד ההכרחי למימוש הרצון בחומר. כמו שאומרים יהיה חם ומגניב.

sciense

פיזיקה והתפתחות

הגילויים החדשים בשדה הפיזיקה והמדע שהתרחשו בשנים האחרונות מאפשרים להתבונן על העולם שלנו מנקודת מבט חדשה. לא רק שאנחנו מבינים טוב יותר את העולם שבחוץ, גילויים אלו מאפשרים לנו גם להבין טוב יותר את העולם שבפנים. בסופו של דבר, ניתן להקיש מהעולם הפיזיקלי לעולם החומרי, העסקי והרוחני. מניסיון, דווקא הסשנים האלו יצרו למשתתפים מרחבי הבנה חדשים שתורגמו לתוצאות ממשיות בעשייה העסקית שלהם. הפעם ניקח מודלים מעולם הבישול המולקולרי ונירקח קסמים ומטעמים בעולם ההתפתחות האישית.

 
 
spiral

ספירלת התפתחות עסקית

כל אדם וכל עסק שואפים להיות בהתפתחות. ללמוד, לצמוח, להבין ולנוע לשלב הבא. המודלים הישנים של עולם העסקים מלמדים אתכם להכין תוכניות עסקיות, להציב יעדים, לבנות תהליכי עבודה, כבר לא עובדים ולא מתאימים לעולם שמשתנה מחודש לחודש, ומשנה לשנה. עסקים חכמים זקוקים למודל דינאמי, חדשני ורלוונטי ליצירת התפתחות עסקית. מודל כזה בדיוק פיתחנו. שמונה מימדים של התפתחות עסקית שיאפשרו לך לדייק את הייחודיות שלך, הערך שלך, ניהול האנרגיה והקצב שלך, בניית רשתות חכמות, שיווק עתידני ועוד.

 
 
work

עבודה אישית

חלק חשוב בכל סדנה שלנו הוא הזמן שמוקדש לעבודה אישית ועצמאית.
הסשנים האלו הם שמאפשרים להוריד את התובנות וההבנות מהתאוריה לתכנית פעולה אישית ומדוייקת.
ברגעים האלו נפגוש אותך אחד על אחד או בקבוצות קטנות, כדי לשאול אותך את השאלות הנכונות, ולדייק אותך לפעולות הנכונות לך. אלו הרגעים בהם אנו רותמים את כל שנות ניסיוננו, המיומנות והידע שצברנו, כדי לאפשר לך פריצת דרך עוצמתית.
הקסם שמתרחש בין המשתתפים לבין עצמם ובינינו המנחים לבניכם, הוא מאבני הייסוד של החוויה כולה.

freshbiz

משחקים FreshBiz

כמובן שמשחקים FreshBiz (אבל בגרסה המשודרגת) – כי אם לא… הכול רק דיבורים. המשחק שיקצר לך את הדרך לתובנות והבנות. קלפים שמעולם לא שיחקת לפני כן, בשילוב חוקים שיאתגרו את החשיבה שלך לרמות חדשות.המשחק יאפשר לכם שוב ושוב לפגוש את עצמכם ואת הדרך בה אתם משחקים את החיים. ממשחק למשחק תראו כיצד אתם מיישמים הלכה למעשה את הנושאים שנלמדים בסדנה, ומטמיעים אותם ברמת החוויה.

 
 

יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←

מה כוללת סדנת "Madrid Design"

עלות הסדנה 14500 ₪ כולל מע"מ

טיסה מתל אביב למדריד (ובחזרה)

3 לילות במלון מהמם באיזור הכי מדליק בעיר!

ארוחת בוקר מפנקת, נשנושים לאורך כל היום וערב בילוי משותף אחד

נטוורקינג עם חבורה מקסימה של בעלי עסקים ואנשים מיוחדים

עבודה אישית בקבוצה בליווי שלנו

ביקור בשווקים מקומיים

כמובן שנשחק את המשחק FreshBiz

משחק FreshBiz ועותק מהספר "היזמים החדשים" במתנה לכל משתתף

מפגש מקדים

ועוד הפתעות…

קצת עלינו

FreshBiz מתמחה בליווי תהליכי התפתחות בעסקים תוך הבנת כללי המשחק המשתנים של הכלכלה החדשה. ביחד ניקח את המשתתפים לתהליך התפתחותי, המאופיין בעבודה חכמה יותר, בחדשנות ויצירתיות, בגישה מתקדמת ללקוחות, זיהוי הזדמנויות ומינוף משאבים.
התפתחות עסקית היא היכולת של הארגון והפרטים בו להיות בתהליך תמידי של למידה וצמיחה. זו היכולת לשים את תשומות הלב על תהליכי התפתחות של העסק, העובדים, הלקוחות, המוצרים והשירותים.
עסק הנמצא על קו התפתחות ברור יכול הגשים את ייעודו ואת יעדיו העסקיים ביתר קלות וביעילות.
הסדנאות הייחודיות שלנו, מאפשרות להטמיע שינויים בזמן קצר, באופן חוויתי ובאנרגיות גבוהות. במהלך הסדנה המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת ,ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים.
סדנאות FreshBiz מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.

מה מספרים עלינו המנטורים המובילים בארץ

לצפייה בסרטון המלא

מה מספרים עלינו המנטורים המובילים בארץ

יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←

בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק העסקים FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור תוצאות עסקיות בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר.
אנו מרחיבים ומשנים את נקודת המבט ומאפשרים גישה חדשה לנושאים הבאים:
– שיתופי פעולה ועבודת צוות
– חדשנות ויצירתיות
– קריאה נכונה של השוק ויצירת הבנות חדשות
– תכנון ויישום של פעולות חדשות
– עבודה חכמה יותר (שיפור תהליכי עבודה, ניהול זמן, יישום טכנולוגיות)
– יצירת יעילות אנרגטית ומינוף משאבים
– דיוק התנועה מתוך ביטויי הייחודיות הארגונית והאישית.
– חשיבה עצמאית ופיתוח מנהיגות
– עד כה השתתפו בפעילויות FreshBiz מעל 50,000 ברחבי העולם מ-20 מדינות שונות.

בין הארגונים שעברו את הסדנה שלנו בארץ: HP, לאומי כארד, בנק לאומי, פלאפון, רשת מלונות פתאל, כי"ל, עיריית ת"א, הראל חברה לביטוח, בנק הפועלים, משרד רה"מ, פאנגו, ג'יימס ריצ'רדסון, אמדוקס, אל על, פייזר, צ'ק פוינט ועוד…
בין הארגונים שעברו את הסדנה שלנו בעולם: HP, IBM, IAC, Telephonica ,HSBC, Microsoft, Catalyst Global, AJOP, ICL ועוד…
מוסדות אקדמיים שעברו את הסדנה שלנו בארץ ובעולם: Pace University NYC, UNC University, IIT Mumbai University, המכללה למנהל, מכללת רופין, האוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים, ועוד…

מה אמרו עלינו משתתפי הסדנאות

לצפייה בסרטון המלא

מה אמרו עלינו משתתפי הסדנאות

לא הצלחת להירשם? ניתן לפנות לרויטל 054-4551137

[fullwidth background_color="#333333" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="5px" padding_bottom="0px" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="yes" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text][/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="#333333" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="0px" padding_bottom="0px" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]topbanner-tuscany[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="40" padding_bottom="40" padding_left="15%" padding_right="15%" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="intro1" class="" id=""][fusion_text]

ארבעה ימים של חווית התפתחות עסקית
2-5.11.17, טוסקנה, איטליה!

לוקחים אותך ואת העסק שלך לגבהים חדשים
הרצאות * ידע * השראה * תודעה חדשה * משחק * חוויה

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="15px" bottom_margin="40px" sep_color="#efefef" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="80%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

על הסדנה

משתתפי החוויות הבינלאומיות הקודמות כבר קראו לזה
"קפיצה קוואנטית שמשנה את החיים"…

4 ימים שבהם אנו צוללים לעומק על:
תודעה עסקית, בניית עסקים חכמים, יזמים חדשים, כסף ומטבעות אחרים, מתכונים להצלחה והתפתחות אישית ועוד...

נדגים לכם איך בונים עסק שמתאים לעולם העסקים החדש, שתמיד נמצא בהתפתחות, ופועל בשוק ללא תחרות.
נשלב בין התפתחות אישית לעסקית, נדגים מודלים עסקיים של עולם חדש, וניקח אתכם לעולם של בניית עסקיים עם תיבולים חדשים!

הסדנה בעברית ומועברת על ידי רונן גפני, רויטל פיזנטי .

[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="35px" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

"פראשביז זה הכי 'זבנג והתחלנו' חוויה שמגבירה לי את הקצב והאנרגיה ומאפשרת קפיצה במעלה הספירלה האישית והעסקית." 

[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="yes" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fifth last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_fifth][three_fifth last="no" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][youtube id="https://www.youtube.com/watch?v=miRQiePaSks&t=4s" width="900" height="600" autoplay="no" api_params="" class=""][/youtube][/three_fifth][one_fifth last="yes" spacing="yes" center_content="yes" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][/one_fifth][/fullwidth][fullwidth background_color="#494949" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←[/fusion_text][/one_fourth][one_third last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_code]PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0nLy9mb3JtLnJhdnBhZ2UuY28uaWwvYzFkNzIyN2I5OGFmYmQ3ODc2OWRhNTE1NTMzMWM5ZDc1ODM1ODAxQScgY2hhcnNldD0nVVRGLTgnPjwvc2NyaXB0Pg==[/fusion_code][/one_third][two_fifth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/two_fifth][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="90" padding_bottom="120" padding_left="8%" padding_right="8%" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]

קצת ממה שיהיה לנו בסדנת "Tuscany Spices"

[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="25px" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

מלח – פלפל – שום בצל 

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

לכל עסק יש את הצבע שלו, הגוון המיוחד לו, השירות הייחודי, הערך המאוד מובהק שיש לו "ריח" כל כך שונה האחד מהשני. לא רק שכל עסק עונה על צורך שונה, הוא גם אורז אותו בדרכו הייחודית ומתבל אותו בתבלינים ששמורים רק לו. אז איזה סגנונות יש בעסקים? ביחד נבשל כמה כללים שיעזרו לנו להבין איך להתנהל בכל אחד מהם ואיזה תבלין דרוש לנו עכשיו

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

מתכוני יזמות

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

אז נכון, אין מתכון להצלחה. אין נוסחת קסם אחת. ואין פתרון אחד שמתאים לכולם. אבל כן יש מתכונים קטנים ופשוטים להכנה למרכיבים בתוך התהליך היזמי. מתכון לפוסט חכם בפייסבוק. מתכון למוצר מיוחד. מתכון ליצירת רשימת לידים. מתכון לכתיבת ספר/פרק לאוהבי החריף במיוחד. מתכון לשליחת מייל מדוייק. בסדנה נשתף אתכם בספר המתכונים שלנו.

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

פיוז'ן עסקי

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

אחד הדברים שהכי מאפיינים יזמים חדשים זו היכולת שלהם לייצר מתכוני פיוז'ן. היכולת לקחת חלקים מעולמות תוכן שונים ולייצר יצירה חדשה שמתאימה להם. אנחנו עושים את זה כל הזמן. קצת עולמות של פיזיקה, קצת עיצוב, קצת חוויה, קצת מיתוג, קצת שיווק והנה נולדה לה חוויה ייחודית. נלמד אתכם איך לחבר הכל ביחד ומאיפה הכי כדאי לכם לקחת השראה.

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

התבלין הסודי

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

המתכון המובטח להצלחה בעסקים הוא כזה: מוצר ייחודי, קצת שיווק, צוות מנצח, משאבים טובים, תזמון נכון ומעל הכל מפזרים קצת אבקת קסמים והכל יוצא מוצלח. נכון, תמיד יש שם קצת אבקת קסמים. אז איך מכינים אותה? איפה מחפשים אותה? מתי מוסיפים אותה? את כל זה נחווה, ננסה, נבשל, נארוז ונפזר על העסקים שלכם. וגם...הפתעה מיוחדת! אבל זה סוד.

[/fusion_text][/one_fourth][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="25px" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

עסקים מולקולריים

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

הגילויים החדשים בשדה הפיזיקה והמדע שהתרחשו בשנים האחרונות מאפשרים להתבונן על העולם שלנו מנקודת מבט חדשה. לא רק שאנחנו מבינים טוב יותר את העולם שבחוץ, גילויים אלו מאפשרים לנו גם להבין טוב יותר את העולם שבפנים. בסופו של דבר, ניתן להקיש מהעולם הפיזיקלי לעולם החומרי, העסקי והרוחני. מניסיון, דווקא הסשנים האלו יצרו למשתתפים מרחבי הבנה חדשים שתורגמו לתוצאות ממשיות בעשייה העסקית שלהם. הפעם ניקח מודלים מעולם הבישול המולקולרי ונירקח קסמים ומטעמים בעולם ההתפתחות האישית.

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

ספירלת התפתחות עסקית

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

כל אדם וכל עסק שואפים להיות בהתפתחות. ללמוד, לצמוח, להבין ולנוע לשלב הבא. המודלים הישנים של עולם העסקים מלמדים אתכם להכין תוכניות עסקיות, להציב יעדים, לבנות תהליכי עבודה, כבר לא עובדים ולא מתאימים לעולם שמשתנה מחודש לחודש, ומשנה לשנה. עסקים חכמים זקוקים למודל דינאמי, חדשני ורלוונטי ליצירת התפתחות עסקית. מודל כזה בדיוק פיתחנו. שמונה מימדים של התפתחות עסקית שיאפשרו לך לדייק את הייחודיות שלך, הערך שלך, ניהול האנרגיה והקצב שלך, בניית רשתות חכמות, שיווק עתידני ועוד.

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

עבודה אישית

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

חלק חשוב בכל סדנה שלנו הוא הזמן שמוקדש לעבודה אישית ועצמאית.
הסשנים האלו הם שמאפשרים להוריד את התובנות וההבנות מהתאוריה לתכנית פעולה אישית ומדוייקת.
ברגעים האלו נפגוש אותך אחד על אחד או בקבוצות קטנות, כדי לשאול אותך את השאלות הנכונות, ולדייק אותך לפעולות הנכונות לך. אלו הרגעים בהם אנו רותמים את כל שנות ניסיוננו, המיומנות והידע שצברנו, כדי לאפשר לך פריצת דרך עוצמתית.
הקסם שמתרחש בין המשתתפים לבין עצמם ובינינו המנחים לבניכם, הוא מאבני הייסוד של החוויה כולה.

[/fusion_text][/one_fourth][one_fourth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="zoomin" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="center" link="" linktarget="_self" animation_type="fade" animation_direction="down" animation_speed="0.8" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

משחקים FreshBiz

[/fusion_text][separator style_type="single" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="#dbdbdb" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="70%" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

כמובן שמשחקים FreshBiz (אבל בגרסה המשודרגת) - כי אם לא... הכול רק דיבורים. המשחק שיקצר לך את הדרך לתובנות והבנות. קלפים שמעולם לא שיחקת לפני כן, בשילוב חוקים שיאתגרו את החשיבה שלך לרמות חדשות.המשחק יאפשר לכם שוב ושוב לפגוש את עצמכם ואת הדרך בה אתם משחקים את החיים. ממשחק למשחק תראו כיצד אתם מיישמים הלכה למעשה את הנושאים שנלמדים בסדנה, ומטמיעים אותם ברמת החוויה.

[/fusion_text][/one_fourth][separator style_type="none" top_margin="6" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#494949" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←[/fusion_text][/one_fourth][one_third last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_code]PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0nLy9mb3JtLnJhdnBhZ2UuY28uaWwvYzFkNzIyN2I5OGFmYmQ3ODc2OWRhNTE1NTMzMWM5ZDc1ODM1ODAxQScgY2hhcnNldD0nVVRGLTgnPjwvc2NyaXB0Pg==[/fusion_code][/one_third][two_fifth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/two_fifth][/fullwidth][fullwidth background_color="#ededed" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="10px" padding_bottom="10px" padding_left="10%" padding_right="10%" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][separator style_type="none" top_margin="30" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

מה כוללת סדנת "Tuscany Spices"

[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="10" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][one_half last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][checklist icon="fa-check" iconcolor="" circle="" circlecolor="#1aa907" size="18px" class="" id=""][li_item icon=""]טיסה מתל אביב לרומא (ובחזרה)[/li_item][li_item icon=""]3 לילות במלון שהוקם בוילה מהממת ומפנקת![/li_item][li_item icon=""]ארוחת בוקר מפנקת, נשנושים לאורך כל היום וערב בילוי משותף אחד[/li_item][li_item icon=""]נטוורקינג עם חבורה מקסימה של בעלי עסקים ואנשים מיוחדים[/li_item][li_item icon=""]עבודה אישית בקבוצה בליווי שלנו[/li_item][li_item icon=""]ביקור בפירנצה, נופים, ואווירה מדהימה בכל צעד ושעל[/li_item][li_item icon=""]ביקור וטעימות בייקב מקומי[/li_item][li_item icon=""]כמובן שנשחק את המשחק FreshBiz[/li_item][li_item icon=""]משחק FreshBiz ועותק מהספר "היזמים החדשים" במתנה לכל משתתף[/li_item][li_item icon=""]מפגש מקדים[/li_item][li_item icon=""]ועוד הפתעות...[/li_item][/checklist][/one_half][one_half last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/one_half][separator style_type="none" top_margin="10" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="45" padding_bottom="55" padding_left="15%" padding_right="15%" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][separator style_type="none" top_margin="1" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

קצת עלינו

[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="30" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]FreshBiz מתמחה בליווי תהליכי התפתחות בעסקים תוך הבנת כללי המשחק המשתנים של הכלכלה החדשה. ביחד ניקח את המשתתפים לתהליך התפתחותי, המאופיין בעבודה חכמה יותר, בחדשנות ויצירתיות, בגישה מתקדמת ללקוחות, זיהוי הזדמנויות ומינוף משאבים.
התפתחות עסקית היא היכולת של הארגון והפרטים בו להיות בתהליך תמידי של למידה וצמיחה. זו היכולת לשים את תשומות הלב על תהליכי התפתחות של העסק, העובדים, הלקוחות, המוצרים והשירותים.
עסק הנמצא על קו התפתחות ברור יכול הגשים את ייעודו ואת יעדיו העסקיים ביתר קלות וביעילות.
הסדנאות הייחודיות שלנו, מאפשרות להטמיע שינויים בזמן קצר, באופן חוויתי ובאנרגיות גבוהות. במהלך הסדנה המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת ,ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים.
סדנאות FreshBiz מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2015/06/testimonial_bkgd2-compressor.jpg" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="center top" video_url="_-mwkJa2H9o" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="#3f3f3f" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="170" padding_bottom="170" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]

מה מספרים עלינו המנטורים המובילים בארץ

[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="5" bottom_margin="15px" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]

[video_lightbox_youtube video_id="_-mwkJa2H9o" width="800" height="600" anchor="http://www.freshbizgame.co.il/wp-content/uploads/2016/06/icn_video_play_idle.png"]

[/fusion_text][fusion_text]

לצפייה בסרטון

[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color="#494949" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="" padding_right="" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][one_fourth last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_text]יש למלא את הפרטים

כאן בטופס ←[/fusion_text][/one_fourth][one_third last="no" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][fusion_code]PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0nLy9mb3JtLnJhdnBhZ2UuY28uaWwvYzFkNzIyN2I5OGFmYmQ3ODc2OWRhNTE1NTMzMWM5ZDc1ODM1ODAxQScgY2hhcnNldD0nVVRGLTgnPjwvc2NyaXB0Pg==[/fusion_code][/one_third][two_fifth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" hover_type="none" link="" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" animation_offset="" class="" id=""][imageframe lightbox="no" gallery_id="" lightbox_image="" style_type="none" hover_type="none" bordercolor="" bordersize="0px" borderradius="0" stylecolor="" align="none" link="" linktarget="_self" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" hide_on_mobile="no" class="" id=""] [/imageframe][/two_fifth][/fullwidth][fullwidth background_color="#ededed" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="10px" padding_bottom="10px" padding_left="15%" padding_right="15%" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][separator style_type="none" top_margin="40" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][fusion_text]בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק העסקים FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור תוצאות עסקיות בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר.
אנו מרחיבים ומשנים את נקודת המבט ומאפשרים גישה חדשה לנושאים הבאים:
- שיתופי פעולה ועבודת צוות
- חדשנות ויצירתיות
- קריאה נכונה של השוק ויצירת הבנות חדשות
- תכנון ויישום של פעולות חדשות
- עבודה חכמה יותר (שיפור תהליכי עבודה, ניהול זמן, יישום טכנולוגיות)
- יצירת יעילות אנרגטית ומינוף משאבים
- דיוק התנועה מתוך ביטויי הייחודיות הארגונית והאישית.
- חשיבה עצמאית ופיתוח מנהיגות
- עד כה השתתפו בפעילויות FreshBiz מעל 50,000 ברחבי העולם מ-20 מדינות שונות.

בין הארגונים שעברו את הסדנה שלנו בארץ: HP, לאומי כארד, בנק לאומי, פלאפון, רשת מלונות פתאל, כי"ל, עיריית ת"א, הראל חברה לביטוח, בנק הפועלים, משרד רה"מ, פאנגו, ג'יימס ריצ'רדסון, אמדוקס, אל על, פייזר, צ'ק פוינט ועוד...
בין הארגונים שעברו את הסדנה שלנו בעולם: HP, IBM, IAC, Telephonica ,HSBC, Microsoft, Catalyst Global, AJOP, ICL ועוד...
מוסדות אקדמיים שעברו את הסדנה שלנו בארץ ובעולם: Pace University NYC, UNC University, IIT Mumbai University, המכללה למנהל, מכללת רופין, האוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים, ועוד...[/fusion_text][separator style_type="none" top_margin="30" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fullwidth background_color="#1aa907" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="10px" padding_bottom="10px" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="yes" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][fusion_text]

לא הצלחת להירשם? ניתן לפנות לרויטל 054-4551137

[/fusion_text][/fullwidth]