טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

סדנת ספירלה להתפתחות עסקית

פברואר 12 @ 10:00

המפגשים מתקיימים בימי שלישי אחת לשבועיים בין השעות 10:00-17:00
יום מלא * הרצאות * משחק * עבודה אישית * עבודה קבוצתית

המפגשים מועברים על ידי רויטל פיזנטי

ספירלת ההתפתחות העסקית כלי ייחודי שפיתחנו במיוחד עבור עסקים קטנים בעולם החדש.

תוכנית עסקית – OUT, ספירלת התפתחות עסקית – IN בעולם של היום כבר אי אפשר לייצר תוכניות ל-5 שנים קדימה, אפילו לא לשנה קדימה, מה שכן נדרש ואפשרי זה כלי דינאמי, זורם, ישים, ויום יומי. בדיוק בשביל זה פיתחנו עבורכם את ספירלת ההתפתחות העסקית. 8 מימדים שיאפשרו לכם לזהות במדויק איפה אתם נמצאים היום, על מה עליכם לעבוד, וכיצד לעלות לשלב הבא. ייחודיות, ערך, אנרגיה, קצב, מוצרים, רשתות, קהילה ותקשורת כל אלו קשורים האחד בשני ומייצרים תנועה מתמדת והתפתחות מתמדת שלכם ושל העסק שלכם. איך עושים את זה? באיזה מימדים צריך לטפל עכשיו? איך משחררים את צוואר הבקבוק? כל זה ועוד הסדנה.

תלמדו כיצד לזהות בכל רגע נתון באיזה משמונת המימדים של העסק אתם נדרשים לטפל כרגע, כיצד להניע את הספירלה ולייצר התפתחות מתמדת, שלך ושל העסק שלך. במהלך הסדנה נלמד ונדייק את הערך של העסק שלך, הייחודיות, האנרגיה הנדרשת לך לקיום הפעולות השונות, מיהו הקהל שלך, הקהילה, התקשורת, הקצב הנכון לך, המוצרים ובניית הרשתות התומכות. את הכלי תקבלו במתנה להמשך עבודה עצמית לאחר הסדנה.
וכמובן שתקבלו גם את הספר "היזמים החדשים".

חלק נכבד מהמפגש יוקדש לעבודה על המרכיבים השונים בספירלה, ביחס לעולם התוכן הייחודי שלכם ושל העסק שלכם. לאחר שנלמד מהן השאלות הבסיסיות שעליכם לשאול את עצמכם, נאתר את צוואר הבקבוק המחשבתי – התפתחותי בו אתם מצויים, רק אז נוכל להתפנות ולענות את התשובות שירכיבו את תוכנית הפעולה של העסק שלכם. בסיום הסדנה תדעו מהם המרכיבים הדורשים את מלוא תשומת הלב שלכם, כאן ועכשיו ותוכלו לדייק את העשייה שלכם. אנו נהיה שם עבורכם לעזור לכם לדייק, לשאול את השאלות הנכונות ולאפשר לכם לראות פתרונות שלבד אולי לא תוכלו להגיע אליהם.

מטרת הסדנה היא לאפשר לך לעבור תהליך של התפתחות אישית ועסקית
הסדנה היא שילוב של תודעה חדשה, כלים עסקיים, נטוורקינג איכותי, התייחסות לסוגיות העסקיות הפרטיות שלכם וכלים פרקטיים ליישום בעסק או בתפקיד שלך.

נשלב במפגשים מספר עולמות שלתפיסתנו הם המרכיבים המנצחים של העסקים בעולם החדש. תכנים שמדברים תודעה חדשה ומספקים כלים פרקטיים ליצירת עסקים צומחים, חדשניים ויחודיים. עולם השיווק משתנה, מודלים עסקיים חדשנים נולדים, והלקוחות שלכם כבר מצפים לשרותים ומוצרים חדשים. המועדון מיועד לאלו שרוצים להכיר ולפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג בעולם הזה. המועדון כולל הרצאות, משחקי, תהליכים אישיים ותהליכים קבוצתיים.

6 מפגשים. 3 חודשים. יום מלא כולל כיבוד עשיר
יהיה מגניב מעיף, פרקטי, מיועד לבעלי עסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם למדרגה הבאה.

 

לפרטים נוספים ולנושאי המפגשים ומבנה היום – לחצו כאן

עלות 6 מפגשי מועדון – 4500 ₪ לא כולל מע"מ

תאריכי המפגשים  :

12.2.18 | 26.2.18 | 12.3.18 | 26.3.18 | 9.4.18 | 23.4.18

פרטים

תאריך:
פברואר 12
זמן:
10:00